Hardcore Akan - komiksowe wprowadzenie do Hardcore'owego Henry'ego - Gameplay - 14 kwietnia 2016

Hardcore Akan - komiksowe wprowadzenie do Hardcore'owego Henry'ego

Jeśli po spotkaniu z Hardcore'owym Henrym ciągle mało Wam wybuchowej akcji spod znaku Ilyi Naishullera, nie pozostaje nic innego jak sięgnąć po komiks Hardcore Akan. Publikacja wprowadza w opowieść snutą w filmie i skupia uwagę na postaci tytułowego Akana, głównego przeciwnika hardkorowego Henry’ego.

Z komiksu można się dowiedzieć, co przyczyniło się do przeobrażenia Akana (w tej roli Danila Kozlovsky) w bezwzględnego złoczyńcę. Wstępny pogląd na tę sprawę daje już bezpłatny fragment albumu, z którym możecie zapoznać się w tym miejscu. Natomiast na stronie wydawcy, firmy Bliss on Tap Publishing znajdziecie listę sklepów oferujących cyfrową wersję komiksu (cena to 4 dolary, czyli około 15 złotych). Na sierpień tego roku planowany jest debiut wydania papierowego.

Scenariusz Hardcore Akana napisał Ilya Naishuller, reżyser i pomysłodawca filmu Hardcore Henry, we współpracy z Brianem Phillipsonem i Willem Stewartem, natomiast za warstwę graficzną odpowiedzialny był Alex Cormack (m.in. Vic Boone: Cause for Combustion, The Invisible Man z The Killer Queen Anthology, Oxymoron: The Loveliest Nightmare).

Hardcore Henry zadebiutował w kinach 8 kwietnia (m.in. w Polsce, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Wielkiej Brytanii). Premierowy weekend przyniósł twórcom 7,2 milionów dolarów przychodu (w tej chwili zarobki kształtują się na poziomie 8,2 mln dolarów). W tym wypełnionym akcją, strzelaninami, krwią, pościgami i odważnymi scenami, pierwszoosobowym rollercoasterze grają m.in. Sharlto Copley, Danila Kozlovsky, Haley Bennett i Tim Roth. Co ciekawe, w głównego bohatera wcieliło się więcej niż 10 aktorów, w tym sam Ilya Naishuller.

Gameplay
14 kwietnia 2016 - 15:04