MythBusters - kto zastąpi Adama Savage'a i Jamiego Hynemana? - Gameplay - 27 września 2016

MythBusters - kto zastąpi Adama Savage'a i Jamiego Hynemana?

Czy Savage'a i Hynemana można w ogóle zastąpić?

Na początku tego roku, po trzynastu latach kanał Discovery zakończył emisję programu MythBusters, znanego u nas pod tytułem Prawda czy fałsz – pogromcy mitów. Już w marcu dowiedzieliśmy się jednak, że ta arcypopularna seria – wykreowana przez Petera Reesa i prowadzona przez ekscentrycznych specjalistów od efektów specjalnych Adama Savage’a i Jamiego Hynemana – doczeka się kontynuacji. W pierwszej kolejności otrzymamy reality show, w ramach którego wyłonieni zostaną nowi prowadzący. Program poprowadzi youtuber Kyle Hill Will, autor serii Because Science, którą możecie oglądać na kanale Nerdist.

W show, zatytułowanym Mythbusters: The Search, wezmą udział ludzie z inżynieryjną przeszłością, przed którymi postawione zostanie zadanie obalenia szeregu mitów. Głównym celem będzie jednak wyłonienie najlepszych kandydatów na nowych prowadzących, którzy mają kontynuować misję rozpoczętą w 2003 roku przez Savage’a i Hynemana. Reality show ukaże się na antenie Science najwcześniej w przyszłym roku.

Co do Savage’a i Hynemana, w wywiadach udzielonych po zakończeniu emisji oryginalnej serii MythBusters przyznawali oni, że życie bez Pogromców Mitów, którym poświęcili 14 lat, będzie dla nich nie lada wyzwaniem. Pustka została jednak wypełniona zaskakująco szybko – już po kilku tygodniach Savage i Hyneman dołączyli do grona osób tworzących serwis Tested.com. W zdecydowanie większym stopniu w jego powstawanie zaangażował się Savage, który ma tam wielkie pole do popisu w zakresie swoich konstruktorskich pasji. Efekty tych działań możecie oglądać m.in. na oficjalnym kanale Tested.com na YouTubie.

Gameplay
27 września 2016 - 15:04

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
27.09.2016 15:19
Boim
99
Konsul

Pogromcy Mitów bez tej ekipy, to tak naprawdę nie Pogromcy Mitów. Coś się kończy, coś się zaczyna. Dla mnie cała otoczka tej serii zniknęła wraz z zakończeniem służby całej ekipy. Co z tego że będzie nowe Mythbusters, może nawet pod inną nazwą, jak to nie będzie to samo?