Niezniszczalni 4 - Sylvester Stallone i spółka szykują wyjątkowy finał cyklu - Gameplay - 4 stycznia 2017

Niezniszczalni 4 - Sylvester Stallone i spółka szykują wyjątkowy finał cyklu

Wkrótce cykl The Expendables (pol. Niezniszczalni), który od premiery w 2010 roku gościł w kinach już trzykrotnie, podejmie jeszcze jedną próbę podbicia serc miłośników kina akcji lat 80. Pod koniec ubiegłego roku Sylvester Stallone – pomysłodawca marki – zapowiedział czwartą jego część, a niedługo później dowiedzieliśmy się, że czwórka trafi na wielki ekran w 2018 roku i będzie ostatnią odsłoną serii. Wszystko wskazuje na to, że twórcy i „emerytowane” gwiazdy kina akcji przygotują na finał coś wyjątkowego.

Sylvester Stallone oznajmił na Facebooku, że twórcy The Expendables 4 dadzą z siebie wszystko – ma w tym pomóc świetne nastawienie do pracy całej ekipy. „Mamy wiele doskonałych pomysłów. Ludzie oczekują czegoś innego i my im to damy”. Pozostaje mieć nadzieję, że czwórka nie zawiedzie fanów serii – trójka, która przypominała już typowe, nowoczesne kino akcji, spotkała się z chłodniejszym przyjęciem i wyraźnie odstawała jakością od wyjątkowo udanej części drugiej. Niższe oceny odbiły się na mniejszych przychodach, które zamknęły się w kwocie 175 milionów dolarów (o blisko 100 mln dolarów niższych, aniżeli w przypadku jedynki i o ponad 50 mln dol. słabszych od dwójki).

W założeniach seria The Expendables miała stanowić hołd złożony kinu akcji lat 80. Sylvester Stallone postanowił zaprosić na plan filmowy gwiazdy tamtych czasów (choć nie tylko) i jako szef drużyny najemników Barney Ross rozpętać na ekranie prawdziwe piekło. W efekcie w kolejnych filmach dane nam było zobaczyć Jeta Li, Dolpha Lundgrena, Arnolda Schwarzeneggera, Terry’ego Crewsa, Randy’ego Couture’a, Jasona Stathama, Bruce’a Willisa, Chucka Norrisa, Harrisona Forda, Jeana-Claude’a Van Damme’a, Mela Gibsona, Antonio Banderasa i Wesleya Snipesa.

Co ciekawe, w planach twórców było także opracowanie spin-offa serii z niezniszczalnymi kobietami w rolach głównych, a także serialu telewizyjnego. Takie wieści docierały do nas jednak przed zapowiedzią The Expendables 4. Wiele wskazuje na to, że w związku z tym plany te zostały odłożone na później.

Gameplay
4 stycznia 2017 - 14:22
Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
04.01.2017 17:46
Econochrist
110
Nadworny szyderca

Jeśli dobrze pamiętam to Trójka miała być ta ostatnia.
Nie powiem, chętnie zobaczę i mam nadzieję, że Czwórka będzie trzymała bardziej poziom Jedynki i Dwójki. Trójka z tymi całymi, "branżowymi gówniarzami" mi się już tak nie podobała jak pierwsze odsłony. Naturalnie liczę na większy udział "dinozaurów kina akcji|" niż wspomnianych "gówniarzy".

post wyedytowany przez Econochrist 2017-01-04 17:47:03
04.01.2017 17:56
Irek22
odpowiedz
Irek22
116
Legend

Nie pozostaje mi nic innego, jak tylko podpisać się pod tym, co napisał Econochrist w poście [1].

No dobra, muszę podkreślić jeszcze raz - "branżowe gówniarze" ewidentnie zawaliły część trzecią. Oby w "czwórce" nie popełniono już takiego błędu, bo fani tego typu filmów - a "Niezniszczalnych" w szczególności - nie "branżowych gówniarzy" oczekują od tej serii.

PS
No i miło by było w końcu zobaczyć tutaj Stevena Seagala lub Kurta Russella.

post wyedytowany przez Irek22 2017-01-04 18:04:29
04.01.2017 18:02
HETRIX22
odpowiedz
HETRIX22
157
PLEBS

Jedynka super, dwójka fajna, trójka już się lekko przejadła i dlatego wolę by sobie odpuścili tą czwórkę :/