Baywatch - nagie torsy i pełne biusty na każdym kroku - Gameplay - 10 kwietnia 2017

Baywatch - nagie torsy i pełne biusty na każdym kroku

Ostatnimi czasy do grona najbardziej zapracowanych aktorów Hollywood dołączył Dwayne Johnson. 21 kwietnia byłą gwiazdę wrestlingu zobaczymy w ósmej odsłonie cyklu Szybcy i wściekli, a pod koniec roku sprawdzimy, jak The Rock poradził sobie na planie kontynuacji Jumanji. W międzyczasie, a dokładnie rzecz ujmując 9 czerwca, do kin wejdzie kinowa adaptacja kultowego serialu Słoneczny patrol, w której Johnson gra główną rolę. Jak zapewnia sam zainteresowany, w filmie nie zabraknie pięknie wyeksponowanych ciał, które mają być jednym z jego głównych atutów.

Dwayne Johnson stwierdził w rozmowie z brytyjską bulwarówką The Sun, że twórcy kinowej ekranizacji Baywatch zrobili wszystko, aby film spełnił wygórowane oczekiwania widzów.  „Jest w nim więcej nagich torsów, gratisowych biustów, zadków i ABS-ów, niż możecie sobie wyobrazić. Fabuła była istotna, ale – nie zrozumcie mnie źle – taką samą wagę miały dla nas przebieżki w zwolnionym tempie.” Według Dwayne’a Johnsona, nagość nigdy nie była dla autorów nowego Słonecznego patrolu problemem. Co więcej, ich celem była realizacja filmu w taki sposób, aby widz zawsze miał na czym „zawiesić oko”. Nie dziwi więc, że ostatecznie obraz otrzymał kategorię wiekową R.

Baywatch trafi do kin 9 czerwca 2017 roku. W filmie, oprócz Dwayne’a Johnsona, który pełni też rolę producenta wykonawczego, zobaczymy: Zaka Efrona, Alexandrę Daddario, Kelly Rohrbach, Priyankę Choprę oraz Hannibala Buressa. Poza tym gościnny występ zaliczą David Hasselhoff oraz Pamela Anderson, co z pewnością przypadnie do gustu fanom oryginału. Reżyserem obrazu jest Seth Gordon (m.in. Szefowie wrogowie, Złodziej tożsamości).

Fabuła filmu, który podejmie próbę przywrócenia marce dawnego blasku, skupi się na postaci Mitcha Buchannona, granego przez Dwayne’a „The Rocka” Johnsona. Prawy ratownik podejmie walkę z potentatem paliwowym, którego działania mogą doprowadzić do wielkiej, ekologicznej katastrofy. Mitch nie wygra tego starcia w pojedynkę – pomocy, wbrew sobie, szukać będzie u Matta Brody’ego, nowego, nie stroniącego od zabawy członka drużyny ratowniczej (w tej roli Zac Efron).

Gameplay
10 kwietnia 2017 - 15:00