Film o Hanie Solo stracił reżyserów - Gameplay - 21 czerwca 2017

Film o Hanie Solo stracił reżyserów

Czarne chmury zbierają się nad produkcją kolejnego po Łotrze Jeden spin-offa kultowych Gwiezdnych Wojen. Mimo że prace na planie poświęconej młodości Hana Solo produkcji są już na bardzo zaawansowanym etapie, z dalszej współpracy ze studiem Lucasfilm zrezygnować postanowili (albo, jak twierdzą niektóre plotki, to studio zrezygnowało ze współpracy z nimi) dotychczasowi reżyserzy widowiska, mający na swoim koncie m. in. Lego: Przygodę oraz 22 Jump Street Phil Lord i Christopher Miller. Jak zgodnie twierdzą obie strony, powodem rozstania się były różnice w wizji tego, jak powinien wyglądać film.

Nie wiadomo jeszcze, kto zajmie zwolnione przez duet filmowców stanowisko, ale póki co studio filmowe twierdzi, że zaplanowana na maj 2018 premiera pozostaje niezagrożona. Przypomnijmy, że akcja filmu osadzona zostanie przed wydarzeniami z Nowej Nadziei i pokaże nam początki najsłynniejszego kosmicznego awanturnika popkultury, w którego przez lata wcielał się Harrison Ford. Film ujawni nam takie istotne fragmenty z życiorysu Hana Solo, jak pierwsze spotkanie z Chewbaccą czy zdobycie Sokoła Millenium.

W roli głównej Harrisona Forda zastąpi Alden Caleb Ehrenreich, którego wcześniej mogliśmy podziwiać m.in. w filmach Blue Jasmine Woody’ego Allena oraz Ave, Cezar! braci Coen. Partnerować mu mają m. in. Donald Glover (seriale Atlanta i Community) jako Lando Calrissian, Emilia Clarke (Daenerys Targaryen z Gry o Tron) oraz Woody Harrelson (serial Detektyw). Za scenariusz odpowiadają Lawrence i Jon Kasdan. 

Gameplay
21 czerwca 2017 - 12:31