Pierwsze informacje o trzecim sezonie Mr. Robot - Gameplay - 18 lipca 2017

Pierwsze informacje o trzecim sezonie Mr. Robot

Poznaliśmy pierwsze szczegóły dotyczące trzeciego sezonu emitowanego przez stację USA Network, popularnego serialu Mr. Robot. W wywiadzie udzielonym Entertainment Weekly, odgrywający główną rolę Rami Malek zdradził kierunek, w jakim zmierza produkcja oraz czego możemy spodziewać się po walczącym z problemami psychicznymi głównym bohaterze.

Wiadomość zawiera pewne informacje dotyczące fabuły drugiego sezonu Mr. Robota.

Jak poinformował aktor, nowa seria nie będzie zbyt długo skupiała się na dramatycznej sytuacji, w jakiej znalazł się odgrywany przez niego Elliot Anderson pod koniec drugiej serii i bohaterowi dość szybko uda się wyjść z tego konkretnego kryzysu. Nowe odcinki skupią się na próbach odzyskania kontroli przez protagonistę, który dotąd pozwalał na bycie manipulowanym zarówno przez zewnętrzne, jak i wewnętrzne siły. Ponadto dowiemy się, co dokładnie porabiała odgrywana przez Martina Wallströma postać Tyrella Wellicka, którą przez większość drugiego sezonu uznawano za zaginioną.

Mr. Robot to serial opowiadający o schizofrenicznym hakerze, który postanawia wykorzystać swoje wyjątkowe zdolności do obalenia opartego na wszechpotędze gigantycznych korporacji porządku świata. Jego działania zwracają szybko uwagę osób trzecich, które postanawiają wykorzystać niestabilnego młodzieńca do własnych celów. Jedną z tych osób jest grany przez Christiana Slatera tytułowy Pan Robot, przedstawiający się jako ojciec Elliotta.

Pomysłodawcą, reżyserem i scenarzystą serialu jest Sam Esmail, który wcześniej stworzył scenariusze do filmów Mockingbird oraz Comet – w tym drugim przypadku odpowiadał również za reżyserię. Pierwszy sezon Mr. Robota zachwycił krytyków, stając się wielkim sukcesem artystycznym. Druga seria spotkała się z mniej przychylnym przyjęciem, wywołując mocno spolaryzowane opinie na swój temat. Sezon trzeci zadebiutuje na świecie w październiku.

Gameplay
18 lipca 2017 - 12:43