Daisy Ridley i Tom Holland na planie Chaos Walking - Gameplay - 3 października 2017

Daisy Ridley i Tom Holland na planie Chaos Walking

Daisy Ridley i Tom Holland na planie Chaos Walking. Źródło: Facebook Daisy Ridley.

Daisy Ridley, filmowa Rey z Przebudzenia Mocy i nadciągającego Ostatniego Jedi, od ubiegłego miesiąca pracuje nad ekranizacją Chaos Walking (pol. Ruchomy chaos) – popularnej na Zachodzie, młodzieżowej serii powieściowej sci-fi autorstwa Patricka Nessa. Wczoraj aktorka podzieliła się na Facebooku pierwszym zdjęciem z planu, na którym towarzyszy jej odtwórca głównej roli, Tom Holland (m.in. Spider-Man: Homecoming).

Akcja trylogii Chaos Walking osadzona jest w odległej, dystopijnej przyszłości, na planecie zwanej Nowym Światem, którą zamieszkują wyłącznie mężczyźni, a przynajmniej tak wydawało się młodemu Toddowi Hewittowi (w tej roli Holland). Pewnego dnia koloniści zostają zarażeni Szumem, w wyniku czego zaczynają słyszeć swoje myśli. Wkraczający w dorosłość Todd orientuje się, że osadnicy coś przed nim ukrywają, w związku z czym decyduje się na ucieczkę. Po drodze spotyka Violę Eade (Ridley), która okazuje się kluczem do rozwikłania zagadki.

Chaos Walking trafi do kin 1 marca 2019 roku nakładem wytwórni Lionsgate. Ekranizację wyreżyseruje Doug Liman (Tożsamość Bourne’a, Pan i Pani Smith, Jumper), a nad scenariuszem oprócz autora oryginału, czyli Patricka Nessa, pracowali m.in. Charlie Kaufman (Być jak John Malkovich, Adaptacja) i Jamie Linden (Zakładnik z Wall Street). Oprócz Hollanda i Ridley w produkcji zobaczymy Madsa Mikkelsena, Kurta Suttera, Nicka Jonasa i Demiana Bechira. Producentem filmu jest Robert Zemeckis (m.in. Powrót do przyszłości, Forrest Gump, Cast Away).

Gameplay
3 października 2017 - 15:00