Konkurs Fortnite: wygraj nowe oficjalne przewodniki - Froszti - 22 listopada 2019

Konkurs Fortnite: wygraj nowe oficjalne przewodniki

Kolekcja oficjalnych materiałów Epic Games do gry Fortnite, dostępnych na naszym rodzimym rynku, powiększyła się o dwie nowe publikacje. Z tej okazji PopKulturowy Kociołek oraz Wydawnictwo Insignis, przygotowały mały konkurs dla osób pragnących wzbogacić swoje domowe biblioteczki o dwa nowe przewodniki.

Fortnite to prawdziwy fenomen, który przyciąga nie tylko zapalonych graczy, ale również miłośników słowa pisanego. Do grona wydanych już wcześniej oficjalnych przewodników, dołączają dwie nowe publikacje: Fortnite. Stroje Edycja Kolekcjonerska oraz Fortnite. Jak rysować.


Obie wymienione publikacje oraz oficjalny kanalarz ścienny Fortnite na rok 2020, są częścią specjalnego pakiety, który można zdobyć w szybkim i prostym konkursie. Co należy zrobić? Każdy chętny na zdobycie powyższego zestawu musi tylko odpowiedzieć na pytanie: Jaka jest twoja ulubiona postać z gry? Swoją odpowiedź krótko uzasadnij.

Konkurs trwa do końca dnia 28 listopada. Wszystkie wiadomości konkursowe proszę kierować na adres: [email protected] z dopiskiem w tytule KONKURS FORTNITE.

UWAGA! Do wiadomości konkursowej musi zostać dołączona poniższa zgoda:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu udziału w konkursie. Przekazane dane będą wykorzystane tylko w celu wysłania nagrody, nie będą one przetwarzane w żaden inny sposób. Oświadczam, że zapoznałem się z warunkami organizacyjnymi konkursu i akceptuje jego postanowienia.

Froszti
22 listopada 2019 - 22:24