Froszti

PopKulturowy Kociołek

najnowszepolecanepopularne

Recenzja: Aliens. Labirynt

Recenzja: Bloodborne. Pieśń wron. Tom 2

Recenzja: Fire Force #2

Recenzja: Jim Cutlass. Tom 1.

Recenzja: Zgasić Słońce. Szpony Smoka.

Recenzja Blue Period #1

Recenzja Blue Period #1

Blue Period to nowa manga w ofercie wydawnictwa Waneko, która miesza artystyczne treści z elementami obyczajowymi. Tsubasa Yamaguchi zabiera tutaj czytelnika do świata sztuki i poszukiwania własnego życiowego celu.

czytaj dalejFroszti
27 listopada 2021 - 10:31

Recenzja Kocha, nie kocha #1

Kocha, nie kocha #1 to jeden ze stosunkowo niedawno wydanych tytułów przez wydawnictwo Waneko, którym zdecydowanie powinni zainteresować się miłośnicy romantyczno-obyczajowych historii. Autorką mangi jest Io Sakisaka, której dzieła powinny być znane rodzimemu czytelnikowi.

czytaj dalejFroszti
24 listopada 2021 - 09:28

Recenzja Starszy Pan i kot #1

Starszy Pan i kot #1 to początek nowej mangowej serii od wydawnictwa Waneko, która powinna zwrócić uwagę nie tylko miłośników puchatych milusińskich, ale również wszystkich tych szukających prostej i uroczej rozrywkowej historii.

czytaj dalejFroszti
22 listopada 2021 - 11:02

Recenzja Fire Force #11

Ognista akcja potrafi być mocno angażująca i zachwycająca. Czytelnik potrzebuje jednak pewnych odpowiedzi na nurtujące go od dłuższego czasu pytania. Znajdzie je w Fire Force #11 wraz z kolejną dawką „gorącej” treści.

czytaj dalejFroszti
19 listopada 2021 - 10:47

Recenzja komiksu Koleje losu

Wojenna opowieść o życiu, śmierci, nadziei i smutku, która zdecydowanie powinna zwrócić uwagę miłośników dobrych komiksów historycznych. Paco Roca serwuje czytelnikowi dzieło, które urasta do miana wyśmienitej relacji wojennej.

czytaj dalejFroszti
14 listopada 2021 - 10:37

Recenzja Murcielago #19

W ofercie wydawnictwa Waneko wylądowała kolejna część (już dziewiętnasta) kryminalnych przygód czarnowłosej zabójczyni i jej podbojów miłosnych. Czyli ponowna dawka akcji, komedii i pikanterii.

czytaj dalejFroszti
12 listopada 2021 - 10:19

Recenzja Horrifikland. Przerażająca przygoda. Myszka Miki

Tegoroczny Halloween już za nami, nie oznacza to jednak, że w wolnej chwili nie można sięgnąć po coś zapewniającego pewną dawkę grozy, rozrywki i całkiem dobrego humoru.

czytaj dalejFroszti
8 listopada 2021 - 10:49

Recenzja Kulinarne pojedynki #29

Dwudziesty dziewiąty tom serii Kulinarne pojedynki to kontynuacja walki „pierwszaków” ze szkolną elitą. Soma i jego przyjaciele mierzą się z najlepszymi kucharzami Instytutu Totsuki, a stawką tego pojedynku jest przyszłość tej placówki. Czy uda im się zabłysnąć kulinarnie i pokonać przeciwnika?

czytaj dalejFroszti
3 listopada 2021 - 09:50

Recenzja Kakegurui #12

Prawdziwie „piekielna” akademia, w której najsłabsi są eliminowani albo stają się nic nieznaczącymi „zwierzątkami”. Liczy się tutaj nie tyle wiedza, ile dobre pochodzenie i niebywałe umiejętności hazardowe. To właśnie w takich warunkach doskonale czuje się Yumeko Jabami, która startuje w wielkich „wyborach” do samorządu szkolnego i na pewno nie ma zamiaru ich przegrać.

czytaj dalejFroszti
1 listopada 2021 - 09:36

Recenzja Dr. Stone #12

Nieustający rozwój „świata nauki” przyczynił się do ekspansyjnych marzeń Senku. Niezbadane do tej pory bezkresne wody skrywają ponadto tajemnicę petryfikacji świata. Chłopak i jego towarzysze postanawiają więc wyruszyć w daleką wyprawę, które nie tylko odkryje nowe tereny, ale również pozwoli odsłonić wiele nowych sekretów. Zanim jednak wyprawa w nieznane zostanie zrealizowana, potrzeba zbudować statek i to właśnie na tym elemencie skupia się początek części dwunastej.

czytaj dalejFroszti
30 października 2021 - 10:39