Froszti

PopKulturowy Kociołek

najnowszepolecanepopularne

Recenzja: Aliens. Labirynt

Recenzja: Bloodborne. Pieśń wron. Tom 2

Recenzja: Fire Force #2

Recenzja: Jim Cutlass. Tom 1.

Recenzja: Zgasić Słońce. Szpony Smoka.

My hero academia tomy 11-15 - recenzja mangi.

My hero academia tomy 11-15 - recenzja mangi.

Widowiskowość, mocne wrażenia, wylewająca się z kadrów adrenalina, wyraziste emocje wpływające na czytelnika i szczypta przyjemnego w odbiorze humoru. Tak właśnie w dużym uproszczeniu prezentuje się My hero academia tomy 11-15.

czytaj dalejFroszti
21 lutego 2024 - 14:19

Cześć Michael! tom 1 - recenzja mangi.

Historia dosyć często lubi zataczać pełne koło. W ten oto właśnie sposób na naszym rynku pojawiła się manga Cześć Michael! tom 1. Czyli pierwsza odsłona zbiorczego wydania tytułu, którym zadebiutowało na naszym rynku wydawnictwo Waneko. Jeśli więc ktoś chce oddać się odrobinie nostalgii, powspominać stare dobre czasy i przy okazji jest fanem kotów, to zdecydowanie powinien zainteresować się tą pozycją.

czytaj dalejFroszti
3 lutego 2024 - 14:50

Vigilante: My Hero Academia Illegals tomy 1-3 - recenzja mangi.

W świecie My Hero Academia wyłączny monopol na obronę ludzi i dbanie o porządek mają profesjonalni bohaterowie. Nie są oni jednak jedynymi, którym zależy na bezpieczeństwie i sprawiedliwości. Wielkie poczucie obowiązku i chęci pomocy innym drzemie także w samozwańczych strażnikach zwanych Vigilante, którzy zmuszeni są jednak działać poza granicami prawa. To właśnie na członkach tej organizacji skupia się seria Vigilante: My Hero Academia Illegals będąca spin-offem głównego cyklu.

czytaj dalejFroszti
28 stycznia 2024 - 15:04

Seraph of the End tom 1-3 - recenzja mangi.

Wampiry to od bardzo dawna wdzięczny temat dla wszelkich popkulturowych twórców. Żądne krwi istoty pojawiały się w setkach, jeśli nie tysiącach najróżniejszych pozycji od filmów, książek, gier, komiksów na mangach kończąc. W tym ostatnim gronie mamy do wyboru naprawdę dużo wampirzych historii. Jedną z nich jest seria Seraph of the End wydawana na naszym rynku od 2016 roku przez Waneko.

czytaj dalejFroszti
25 stycznia 2024 - 15:47

Choujin X tom 3 - recenzja mangi.

Wielka moc wymaga wielkich poświęceń i jeszcze większej odpowiedzialności. Wszystko to ma bardzo bezpośredni wpływ na życie młodych bohaterów, którzy będą musieli podjąć kilka ważnych dla siebie decyzji, których efekty mamy okazję zobaczyć w mandze Choujin X tom 3.

czytaj dalejFroszti
21 stycznia 2024 - 15:05

My Hero Academia: Team up mission tom 1 - recenzja mangi.

Jesteś fanem mangi i superbohaterskich historii? Do grona twoim ulubionych tytułów zalicza się seria MHA? Jeśli na powyższe pytania padły twierdzące odpowiedzi, to z pewnością powinien zainteresować cię tytuł My Hero Academia: Team up mission tom 1, czyli początek nowych mocnych i zwariowanych przygód znanych bohaterów.

czytaj dalejFroszti
18 stycznia 2024 - 16:39

Choujin X tom 2 - recenzja mangi.

Pierwszy tom serii Choujin X zaoferował czytelnikowi mocną akcję, wyrazisty świat, dużą dawkę mroku i nieźle nakreślonych bohaterów. Mieliśmy więc do czynienia z intrygującym początkiem serii. Pora więc sprawdzić jak na tym obiecującym tle wypada druga część cyklu.

czytaj dalejFroszti
17 stycznia 2024 - 16:13

Moriarty tom 14 - recenzja mangi.

Wielki plan Mistrza Zbrodni wkracza w swoją ostateczną fazę. W mandze Moriarty tom 14 na czytelnika czeka więc seria intensywnych wydarzeń i domknięcie pewnych fabularnych wątków. Wszystko to powoduje drastyczną zmianę w życiu niektórych bohaterów, którzy są jednak gotowi ponieść najwyższe poświęcenie w celu realizacji swoich planów.

czytaj dalejFroszti
15 stycznia 2024 - 13:57

Choujin X tom 1 - recenzja mangi.

W sercach i umysłach wielu miłośników dobrych dynamicznych mang ważne miejsce zajmuje cykl Tokyo Ghoul. Sui Ishida stworzył bowiem naprawdę wyśmienite i mocno angażujące dzieło. Czy tak też jest w przypadku serii Choujin X, która pojawia się na naszym rynku nakładem wydawnictwa Waneko?

czytaj dalejFroszti
10 stycznia 2024 - 15:01

Chainsaw Man tom 13 - recenzja mangi.

Poprzednia odsłona serii rozpoczęła zupełnie nowy etap historii z nowymi bohaterami na pierwszym planie. W Chainsaw Man tom 13 autor kontynuuje ten trend, ponownie skupiając się na nastoletniej bohaterce, w której życiu naprawdę wiele się dzieje, a to oznacza dla czytelnika porcję intensywnej akcji.

czytaj dalejFroszti
8 stycznia 2024 - 14:19