Froszti

najnowszepolecanepopularne

Przegląd Kina Azjatyckiego. Chiny #1

Japan News #1

Japan News #2

Kącik Kolekcjonera #1

Japan News #2

Kolejna porcja wiadomości wprost z Dalekiego Wschodu. Mam nadzieje, że i tym razem znajdziecie coś co Was drodzy czytelnicy zaciekawi. Zapraszam do dyskusji w komentarzach, co Waszym zdaniem w tym tygodniu było najbardziej interesujące.  

czytaj dalejFroszti
17 sierpnia 2018 - 12:33

Kącik Kolekcjonera #1

Retro z tygodnia na tydzień staje się coraz bardziej popularne, handlarze wręcz zacierają ręce a kolekcjonerzy z nerwów zgrzytają zębami. Na całe szczęście przemysł gier video ma na tyle bogatą historię, pełną ciekawych sprzętów. Niektóre z nim są na tyle mało popularne, że jeszcze nie dopadł ich „retro szał” a więc i ceny pozostają na rozsądnym poziomie.

czytaj dalejFroszti
14 sierpnia 2018 - 10:45

Japan News #1

Ponownie na blogu pojawia się coś dla miłośników dalekowschodnich krajów. W poniższym zestawieniu postaram się zaserwować Wam najciekawsze, najgłupsze lub najdziwniejsze informacje wprost z Japonii i okolic. Liczę na wzięcie udziału w ankiecie czy takie zestawienie ma zagościć na stałe na moim blogu w formule cotygodniowej. 

czytaj dalejFroszti
10 sierpnia 2018 - 13:11

Przegląd Kina Azjatyckiego. Chiny #1

Kinematografia azjatycka na przestrzeni ostatnich 20-tu kilku lat ma coraz to więcej do zaoferowania. Coraz bardziej ambitne scenariusze, wielki skok technologiczny dzięki coraz większym budżetom, naprawdę dobry aktorzy. W szerokim spektrum filmów każdy powinien znaleźć coś dla siebie i być w pełni usatysfakcjonowany. Pomimo tego wszystkiego przeciętny zachodni widz ma naprawdę słabe pojęcie o tamtejszym rynku filmowym. Mam nadzieje, że poniższa seria zachęci chociaż część czytelników do sprawdzenia kilku wymienionych tytułów, dzięki czemu odkryją oni coś nowego „orientalnego” co być może im się spodoba.  

czytaj dalejFroszti
3 sierpnia 2018 - 17:59