Froszti

PopKulturowy Kociołek

najnowszepolecanepopularne

Recenzja: Aliens. Labirynt

Recenzja: Bloodborne. Pieśń wron. Tom 2

Recenzja: Fire Force #2

Recenzja: Jim Cutlass. Tom 1.

Recenzja: Zgasić Słońce. Szpony Smoka.

Recenzja Bogowie pośród nas. Injustice. Rok drugi

Recenzja Bogowie pośród nas. Injustice. Rok drugi

Spragnieni dużej dawki superbohaterskiej widowiskowości i zobaczenia znanych bohaterów w zupełnie nowych dla siebie rolach? Jeśli odpowiedź była twierdząca, to seria Injustice jest dokładnie tym, czym zdecydowanie warto się zainteresować.

czytaj dalejFroszti
24 maja 2022 - 10:51

Recenzja mangi Potrzask

Myśląc o dobrym horrorze, automatycznie zaczynamy kojarzyć Japonię. Kraj Kwitnącej Wiśni przez wiele lat był bowiem zagłębiem dobrej przerażającej popkultury. Niezależnie od tego, czy sięgnęło się po film, czy też komiks, można było być pewnym wysokiej jakości dzieła. Czy tak właśnie jest w przypadku jednotomówki Potrzask, która pojawiła się w ofercie wydawnictwa Waneko?

czytaj dalejFroszti
22 maja 2022 - 11:01

Recenzja Talentless Nana #2

Odwieczna walka sprawiedliwości i zła przybiera różne swoje oblicza. Siły dwóch przeciwnych stron nieustannie ze sobą konkurują, tak aby ostatecznie jedna z nich mogła odnieść wielką wygraną. Czy ludzkość czeka świetlana przyszłość, czy może jednak zagłada?

czytaj dalejFroszti
12 maja 2022 - 10:06

Recenzja Ao No Exorcist #27

Demoniczna historia trwa w najlepsze, cały czas oferując czytelnikowi masę widowiskowości i ciekawe zwroty akcji. Nie inaczej jest w przypadku tomiku 27, gdzie „akcja” staje się początkiem nowego i bardzo ważnego wątku.

czytaj dalejFroszti
8 maja 2022 - 11:00

Recenzja Eden. It’s an Endless World! Tom 4

Na naszym rynku dostępny już jest czwarty tom zbiorczego wydania mangi Eden. Kolejny raz jego wnętrze skrywa przed czytelnikiem złożoną i wciągającą treść, która mocno potrafi zachwycać.

czytaj dalejFroszti
6 maja 2022 - 10:13

Recenzja Jujutsu kaisen #6

Wielki turniej pomiędzy szkołami egzorcystów przyniósł czytelnikowi kilka dużych zaskoczeń. Początek arku nie wskazywał bowiem, że ta „szkolna rywalizacja” przerodzi się w istną wojnę. Jakby tego było mało, to na scenie pojawiają się również klątwy rangi specjalnej, które będą stanowić poważne wyzwanie dla uczniów.

czytaj dalejFroszti
4 maja 2022 - 10:24

Recenzja Solo. Legatus.

Postapokaliptyczny świat pełen mutantów i szerzącej się przemocy. W takich realiach potrzebny jest bohater, który swoją siłą zaprowadzi spokój i porządek. Czy tym kimś jest tytułowy Legatus?

czytaj dalejFroszti
2 maja 2022 - 10:33

Great Teacher Onizuka #3 - recenzja

Trzecia część odświeżonego klasyka od Waneko, wpadła w moje dłonie. Pora więc zobaczyć co tym razem wymyślił główny bohater i co go czeka w nowej pracy.

czytaj dalejFroszti
30 kwietnia 2022 - 10:32

Recenzja Moriarty #7

Wyraziści bohaterowie, wielkie tajemnice, mroki nocy i przerażone krzyki kobiet. Czyli nic innego jak siódma już część serii Moriarty, która z każdą kolejną odsłoną robi się coraz lepsza.

czytaj dalejFroszti
28 kwietnia 2022 - 09:52

Recenzja Fire Force #14

Gotowi na kolejną ognistą dawkę akcji? Przed bohaterem mangi i jego towarzyszami pojawia się bowiem kolejne poważne wyzwanie, z którym będzie trzeba sobie jakoś poradzić.

czytaj dalejFroszti
26 kwietnia 2022 - 10:43