Froszti

PopKulturowy Kociołek

najnowszepolecanepopularne

Recenzja: Aliens. Labirynt

Recenzja: Bloodborne. Pieśń wron. Tom 2

Recenzja: Fire Force #2

Recenzja: Jim Cutlass. Tom 1.

Recenzja: Zgasić Słońce. Szpony Smoka.

Miecz zabójcy demonów tom 18 - recenzja mangi.

Miecz zabójcy demonów tom 18 - recenzja mangi.

Rozpoczyna się wielka bitwa, która może zmienić równowagę sił. Obie strony są więc gotowe dosłownie na wszystko, aby tylko pokonać przeciwnika. Taką właśnie ekscytującą i naładowaną mocną akcję treść można znaleźć w mandze Miecz zabójcy demonów tom 18.

czytaj dalejFroszti
20 listopada 2023 - 13:58

Great Teacher Onizuka tom 7 - recenzja mangi.

Gotowi na kolejną dawkę szaleństwa w wykonaniu Najlepszego Nauczyciela na świecie? Jeśli tak to w Great Teacher Onizuka tom 7 czeka na was dawka mocnej mangowej rozrywki, w której nie znajdziecie współczesnej poprawności, zamiast tego otrzymacie ostrą mangową jazdę po bandzie.

czytaj dalejFroszti
14 listopada 2023 - 13:15

Tokyo Revengers tom 10 - recenzja mangi.

Tokyo Revengers to bez cienia wątpliwości jeden z ciekawych i bardziej zaskakujących shoneneów obecnie pojawiających się na naszym rynku. Jak do tej pory w każdym tomie Ken Wakui dostarcza czytelnikom nowych porcji wrażeń i wyrazistych emocji. Czy tak też jest w przypadku dziesiątej odsłony serii?

czytaj dalejFroszti
8 listopada 2023 - 14:30

Fire Force tom 20 - recenzja mangi.

Fire Force tom 20 to kolejna odsłona serii, w której zdecydowanie nie brakuje widowiskowości. Atsushi Ohkubo kolejny więc raz dostarcza fanom porcji ognistej akcji, która powinna ich zachwycić. Czy oprócz tego znajdziemy również w mandze coś więcej?

czytaj dalejFroszti
2 listopada 2023 - 12:01

Summer time rendering tom 8 - recenzja mangi.

 

Thriller Yasuki Tanaki z każdym kolejnym tomem odkrywa przed czytelnikiem jakieś swoje nowe rewelacje (zachwycające odbiorcę). Część fabularnych sekretów odsłonięta została w części siódmej. Teraz jednak przyszła pora większą dawkę akcji, która szczelnie wypełnia mangę Summer time rendering tom 8.

czytaj dalejFroszti
26 października 2023 - 13:33

Summer time rendering tom 7 - recenzja mangi.

Są pewne serie, które im bardziej zbliżają się do swojego końca, tym mocniej potrafią angażować i zachwycać czytelnika. Do tego grona zalicza się manga Summer time rendering. Historia, w której kiedy myślisz, że wiesz już jak rozwinie się fabuła, ta wtedy dokonuje zaskakującego zwrotu i pogrąża cię w odmętach mroku i niepewności, tak właśnie jest w przypadku siódmej odsłony cyklu.

czytaj dalejFroszti
24 października 2023 - 12:13

Walkirie kresu dziejów tom 6 - recenzja mangi.

Wielki turniej pomiędzy Bogami i ludźmi trwa w najlepsze. Kolejna runda przyniosła starcie legendarnego Heraklesa i mrocznego Kuby Rozpruwacza. To właśnie na tym pojedynku w całości koncentruje się manga Walkirie kresu dziejów tom 6.

czytaj dalejFroszti
13 października 2023 - 13:34

Walkirie kresu dziejów tom 5 - recenzja mangi.

Wielki pojedynek pomiędzy Bogami i ludźmi trwa w najlepsze. Stawka dla śmiertelników jest naprawdę ogromna. Nic więc dziwnego, że każdy z ziemskich uczestników stara się dać z siebie wszystko. Czy to wystarczy, aby uratować ludzkość? O tym można się przekonać, sięgając po mangę Walkirie kresu dziejów tom 5.

czytaj dalejFroszti
12 października 2023 - 12:19

Paradise Kiss tom 2 - recenzja mangi.

W Paradise Kiss tom 2 poznajemy dalsze losy Yukari, która wraz z grupą utalentowanych i ekscentrycznych bohaterów zostaje wplątana w świat mody i młodzieńczej miłości. Czytelnicy widząc jak pokonuje ona wyzwania nowego etapu życia, zagłębiają się w urzekającą pełną miłości, pasji i samopoznania opowieść.

czytaj dalejFroszti
6 października 2023 - 13:11

Paradise Kiss tom 1 - recenzja mangi.

Paradise Kiss to seria, która kiedyś już była dostępna na naszym rynku, teraz powraca z nowym wydaniem. Tytuł został stworzony przez Ai Yazawę, znaną chociażby z takiego hitu jak Nana. Jest to więc pozycja skierowana do miłośników komiksowych romansów z wyczuwalną nutką dramatu.

czytaj dalejFroszti
5 października 2023 - 12:13