Froszti

PopKulturowy Kociołek

najnowszepolecanepopularne

Recenzja: Aliens. Labirynt

Recenzja: Bloodborne. Pieśń wron. Tom 2

Recenzja: Fire Force #2

Recenzja: Jim Cutlass. Tom 1.

Recenzja: Zgasić Słońce. Szpony Smoka.

Recenzja: Tokyo Revengers #5-#6

Recenzja: Tokyo Revengers #5-#6

Niezwykle wciągająca historia o zemście, miłości, przyjaźni, braterstwie i podróżach w czasie z każdym kolejnym tomem robi się coraz lepsza. Pora więc sprawdzić jakie wyzwania czekają przed Takemichim w tomie piątym i szóstym i czy uda mi się zmienić w jakiś sposób niezbyt przyjazną przyszłość.

czytaj dalejFroszti
12 sierpnia 2022 - 10:18

Recenzja: Summer time rendering #2

Tom drugi serii Summer time rendering jeszcze bardziej podkręca niezwykły klimat tytułu, oferując czytelnikowi szereg ciekawej i zaskakującej akcji. Autor wciąga odbiorcę w swój wykreowany świat, który z każdą kolejną stroną staje się coraz bardziej złożony i niebezpieczny.

czytaj dalejFroszti
10 sierpnia 2022 - 10:20

Recenzja: Spy x Family #8

Spy x Family to seria, która wciąż ewoluuje i z każdym kolejnym tomem zaskakuje czytelnika czymś niesamowitym, co nie tylko wywołuje uśmiech na jego twarzy, ale również sprawia, że tomik pochłania się z niekłamaną przyjemnością. Podobnie jest w przypadku części ósmej, gdzie obok humoru znaleźć można również sporo akcji.

czytaj dalejFroszti
8 sierpnia 2022 - 10:06

Recenzja: Miecz nieśmiertelnego 01

Miecz nieśmiertelnego to bez cienia wątpliwości jedno z najlepszych dzieł Hiroaki Samury. Tytuł miał już okazję pojawić się na naszym rynku w zamierzchłych czasach. Nigdy nie został jednak wydany do samego końca i nie otrzymał należnej mu odpowiedniej formy. Teraz zmienia się to za sprawą wydawnictwa Kotori, które zamierza mocno wzbogacić biblioteczki miłośników samurajskich klimatów.

czytaj dalejFroszti
6 sierpnia 2022 - 10:52

Recenzja: Dr Stone #16

Wojna pomiędzy Królestwem Nauki a Królestwem Petryfikacji wchodzi w ostateczną decydującą fazę. Tomik szesnasty serii jest więc zakończeniem wątku Wyspy Skarbów, na który fani geniuszu Senku z niecierpliwością czekali.

czytaj dalejFroszti
4 sierpnia 2022 - 09:26

Recenzja: Murcielago #20

Miłośnicy serii Murcielago musieli odczekać trochę czasu, zanim ponownie mogli chwycić nowy tomik w dłonie. Na szczęście na rynku jest już dwudziesta odsłona serii, pora więc zobaczyć co w tym razem wpakuje się czarnowłosa zabójczyni.

czytaj dalejFroszti
2 sierpnia 2022 - 10:24

Recenzja: Kulinarne pojedynki #33

Nowe pyszne dania, nowi przeciwnicy, nowa porcja kuchennych rewolucji, nowa dawka zwariowanego humoru i coraz szybciej zbliżający się koniec historii.

czytaj dalejFroszti
31 lipca 2022 - 10:19

Recenzja: Great Teacher Onizuka #4

Jeszcze więcej humoru, jeszcze więcej szaleństwa, jeszcze więcej nastoletnich problemów i jeszcze więcej dobrej rozrywki. Tak w dużym uproszczeniu można opisać czwartą część serii GTO, która w nowym wydaniu ponownie podbija nasz rynek.

czytaj dalejFroszti
29 lipca 2022 - 10:15

Recenzja: Rapsodia węgierska

Szpiegowska rapsodia wprowadzająca czytelnika w niezwykle bogaty i dobrze wykreowany świat końca lat 30., która niczym węgierskie leczo łechcze podniebienie konsumenta dobrej popkultury.

czytaj dalejFroszti
27 lipca 2022 - 10:00

Recenzja: Dylan Dog. Po drugiej stronie lustra

Mrok, tajemnice, śmierć i piękne kobiety. Elementy wypełniające album Po drugiej stronie lustra, z którymi będzie musiał sobie jakoś poradzić Dylan Dog.

czytaj dalejFroszti
25 lipca 2022 - 10:00