Froszti

PopKulturowy Kociołek

najnowszepolecanepopularne

Recenzja: Aliens. Labirynt

Recenzja: Bloodborne. Pieśń wron. Tom 2

Recenzja: Fire Force #2

Recenzja: Jim Cutlass. Tom 1.

Recenzja: Zgasić Słońce. Szpony Smoka.

Recenzja mangi Kulinarne Pojedynki #6-#10

Recenzja mangi Kulinarne Pojedynki #6-#10

Solidna porcja aromatycznej treści, która powinna zadowolić wysublimowane podniebienia miłośników prostych, dobrych i niebywale przyjemnych mang. Czyli recenzja kolejnych tomów serii Kulinarne pojedynki.

czytaj dalejFroszti
16 listopada 2020 - 10:57

Recenzja mangi Ao No Exorcist #6-#10

Kolejna porcja mocy nadprzyrodzonych, walki dobra i zła, widowiskowej akcji, walczących popleczników kościoła, demonów, dobrego humoru i szczypty elementów echii. Czyli nic innego jak kolejne tomy znanej i lubianej serii Ao No Exorcist.

czytaj dalejFroszti
9 listopada 2020 - 10:43

Recenzja mangi Made in Abyss #01

Made in Abyss to jeden z tych tytułów, o których w ostatnich latach zrobiło się dosyć głośno. Głównie za sprawą naprawdę dobrego anime, które zjednało sobie wielu fanów na całym świecie. Jak to zwykle bywa w przypadku „dobrych” adaptacji telewizyjnych, ich postawą jest manga, która może zaoferować czytelnikowi inne (a niekiedy głębsze) doznania niż animacja. Czy tak też jest i w tym przypadku?

czytaj dalejFroszti
6 listopada 2020 - 10:35

Recenzja mangi Kakegurui #4-#6

„Szkolny szał hazardu” w postaci mangi i anime Kakegurui, zyskał spore uznanie pośród miłośników Japońskiej popkultury. Ten dość nietypowy shōnen od samego początku zaserwował odbiorcom połączenie widowiskowej „akcji” i trochę bardziej wymagającej treści. Pora więc sprawdzić, czy kolejne tomy mangi są równie interesująca i ekscytujące jak sam jej początek.

czytaj dalejFroszti
4 listopada 2020 - 09:54

Recenzja komiksu - Wielki Bitwy Morskie: Midway

Wielki Bitwy Morskie: Midway to kolejna komiksowa pozycja autorstwa Jeana-Yves Delitte, oficjalnego malarz francuskiej marynarki wojennej, która może zaciekawić pasjonatów historii.

czytaj dalejFroszti
1 listopada 2020 - 10:27

Recenzja mangi Dr. Stone #3-#5

Porcja naukowego szaleństwo w postapokaliptycznym kamiennym świecie, gdzie wiedza staje się jedyną szansą na przetrwanie. Kolejne tomy serii Dr.Stone, która ukazała się na naszym rynku nakładem wydawnictwa Waneko, to nie tylko typowo shounenowa rozrywka, ale również pewna dawka ciekawej „wiedzy”.

czytaj dalejFroszti
30 października 2020 - 10:06

Recenzja komiksu Posiadłość #1

Zbliża się okres ten okres roku, kiedy to wszelkiej maści horrory, będą święcić swoje mniejsze i większe triumfy. Jeśli jednak ktoś nie lubi filmów, a pragnie poczuć dreszczyk emocji, powinien zainteresować się nowym tytułem wydawnictwa Lost In Time.

czytaj dalejFroszti
28 października 2020 - 13:44

Recenzja mangi Magi #28-#30

Seria Magi coraz szybciej zbliża się do swojego końca. Zanim jednak to nastąpi, warto sprawdzić co autorka przygotowała dla swoich fanów w tomikach #28-#30. Czy ten „magiczny” shōnen, dalej utrzymuje swój wysoki poziom jakościowy i zapewnia czytelnikowi nadal taką samą pokaźną dawkę frajdy?

czytaj dalejFroszti
26 października 2020 - 10:40

Recenzja mangi Fire Force #3-#4

Serii Fire Force raczej żadnemu miłośnikowi popkultury Japonii nie trzeba specjalnie przedstawiać. Tytuł dzięki naprawdę dobremu anime szybko zyskał uznanie na całym świecie, co mocno przełożyło się na sprzedaż komiksowego pierwowzoru. Manga nie ustępuje niczym telewizyjnej adaptacji i również potrafi czytelnikowi zapewnić solidną dawkę doskonałej rozrywki, dlatego warto po nią sięgnąć.

czytaj dalejFroszti
23 października 2020 - 10:34

Recenzja mangi The Promised Neverland #15-#16

Manga The Promised Neverland nieubłaganie coraz szybkiej zbliża się do swojego końca. „Dzieciaki” w świecie pełnym demonów, zyskały uznanie wielu czytelników, którzy kibicują im w walce o „wolność”. Nadal pozostaje pytaniem otwartym, czy Emma, Ray i pozostali bohaterowie będą, w stanie zakończyć trwający od wieków konflikt i przestać się bać o swoje jutro?

czytaj dalejFroszti
14 października 2020 - 10:21