Froszti

PopKulturowy Kociołek

najnowszepolecanepopularne

Recenzja: Aliens. Labirynt

Recenzja: Bloodborne. Pieśń wron. Tom 2

Recenzja: Fire Force #2

Recenzja: Jim Cutlass. Tom 1.

Recenzja: Zgasić Słońce. Szpony Smoka.

Recenzja mangi Fire Force #7-#8

Recenzja mangi Fire Force #7-#8

Strażacy, demony, tajemnice i masa akcji. Taka mieszanka nie mogła się nie udać, więc nic dziwnego, że seria Fire Force zyskała spore uznanie pośród miłośników shounenów. Poprzednie tomy wypełnione były masą widowiskowej historii, pora więc sprawdzić co autor przygotował dla czytelników w częściach siódmej i ósmej.

czytaj dalejFroszti
12 czerwca 2021 - 10:57

Recenzja mangi Chainsaw Man #2-#3

Chainsaw Man to shounen, który znacząco odróżnia się od swojej konkurencji. Autor mangi przekroczył bowiem kilka granic, tworząc bardzo „specyficzny” i mocno „nietuzinkowy” tytuł, który jednych zachwyci innych zaś momentalnie odrzuci. Jeśli ktoś po przeczytaniu pierwszej odsłony serii nadal się nią interesuje, to recenzja kolejnych dwóch tomów jest zdecydowanie dla niego.

czytaj dalejFroszti
10 czerwca 2021 - 10:59

Recenzja mangi Spy x Family #3 - #5

Decyzja wydania na naszym rynku przez Waneko serii Spy x Family to był przysłowiowy strzał w dziesiątkę. Pierwsze tomy pokazały ogromny potencjał tytułu i wyniosły go do rangi jednej z najciekawszych mang komediowych ostatniego czasu. Pora więc się przekonać czy kolejne wydane odsłony prezentują równie wysoki poziom co sam początek.

czytaj dalejFroszti
6 czerwca 2021 - 11:42

Recenzja mangi The Promised Neverland #19-#20

The Promised Neverland to seria, która skradła serca wielu miłośników komiksów na całym świecie. Manga napisana przez Kaiu Shirai i zilustrowana przez Posuke Demizu zaoferowała czytelnikom naprawdę wciągającą historię. Opowieść mocno fascynowała, chociaż miała swoje lepsze i gorsze momenty. Wszystko jednak kiedyś się kończy. Pora więc zobaczyć jak prezentuje się finał tej niesamowitej przygody.

czytaj dalejFroszti
2 czerwca 2021 - 10:04

Recenzja komiksu Abe Sapien. Mroczne i straszliwe. Tom 1

Niekwestionowaną gwiazdą serii Hellboy jest tytułowy „piekielny chłopiec”. Pozostałe postacie mimowolnie znalazły się więc w jego cieniu. Nie mogło to jednak trwać wiecznie i musiały one otrzymać swoją szansę na zabłyśnięcie. Jedną z nich jest Abe Sapien, który doczekał się własnej komiksowej serii.

czytaj dalejFroszti
31 maja 2021 - 10:23

Recenzja mangi Odrodzona jako czarny charakter w grze otome, gdzie wszystkie ścieżki prowadzą do złego zakończenia #4-#5

Żywiołowa Catarina i jej dążenia do tego, aby nie dopuścić do złego zakończenia jej historii, dość mocno podbiły serca wielu miłośników mang. „Odrodzona jako czarny charakter w grze otome, gdzie wszystkie ścieżki prowadzą do złego zakończenia” to zdecydowanie jeden z najbardziej zaskakujących komiksów (w pozytywnym znaczeniu), jakie pojawiły się ostatnimi czasy w ofercie wydawnictwa Waneko. Pora więc ponownie zagłębić się w świat fantasy i zobaczyć co tym razem wymyśliła główna bohaterka.

czytaj dalejFroszti
29 maja 2021 - 12:16

Recenzja mangi Dziewczyna do wynajęcia #2-#3

Co zrobić, kiedy nie ma się szczęścia w miłości, rzuciła cię właśnie dziewczyna, a ty musisz poprawić swój „statut” w rodzinie? Zawsze można wynająć specjalistkę od bycia najpiękniejszą i najwspanialszą dziewczyną. Przynajmniej z takiego założenia wyszedł autor mangi Dziewczyna do wynajęcia, która pojawia się na naszym rynku nakładem wydawnictwa Waneko.

czytaj dalejFroszti
27 maja 2021 - 09:15

Recenzja mangi Dr. Stone #8

Każdy kolejny tomik serii Dr. Stone to nowa porcja szalonych pomysłów i realizacja nietuzinkowych projektów. Królestwo Nauki pod światłym przewodnictwem Senku rozwija się w zastraszającym tempie, na każdym kroku zaskakując czytelnika czymś nowym. Pora więc sprawdzić co przynosi ze sobą ósma odsłona cyklu.

czytaj dalejFroszti
25 maja 2021 - 12:28

Recenzja mangi Magi: Labyrinth of Magic #34-#35

Magi coraz szybciej zbliża się do swojego wielkiego finału. Wszystko wskazuje na to, że końcówka serii będzie naprawdę ekscytująca, a autorka ma w zanadrzu jeszcze kilka rewelacyjnych pomysłów.

czytaj dalejFroszti
22 maja 2021 - 14:13

Recenzja mangi Kakegurui: Szał hazardu #8

Kakegurui to dość nietuzinkowa i mocno szalona seria (zgodnie z podtytułem), która zaciekawiła naprawdę spore grono czytelników. Hazardowe wybryki grupy uczniów ekskluzywnej szkoły śledzi się z wielką ciekawością, tak aby odkryć w końcu co tak naprawdę nimi kieruje. Pora więc sprawdzić, czy część ósma serii przyniesie w tej materii jakieś odpowiedzi.

czytaj dalejFroszti
20 maja 2021 - 10:59