Froszti

PopKulturowy Kociołek

najnowszepolecanepopularne

Recenzja: Aliens. Labirynt

Recenzja: Bloodborne. Pieśń wron. Tom 2

Recenzja: Fire Force #2

Recenzja: Jim Cutlass. Tom 1.

Recenzja: Zgasić Słońce. Szpony Smoka.

Recenzja Mroczne miasta. Droga do Armilii oraz inne legendy mrocznego świata

Recenzja Mroczne miasta. Droga do Armilii oraz inne legendy mrocznego świata

Droga do Armilii to kolejna praca duetu Schuiten & Peeters, która powinna zwrócić na siebie uwagę młodego czytelnika lubującego się w iście baśniowych historiach.

czytaj dalejFroszti
22 października 2021 - 10:37

Recenzja: Kroniki wszechświata T.1

Wydawnictwo Scream powiększa swoją ofertę o nowy tytuł kierowany do fanów sci-fi. Jest nim pierwszy album serii Kroniki wszechświata, która zabierze czytelników w ekscytującą i widowiskową podróż po bezkresach kosmosu.

czytaj dalejFroszti
18 października 2021 - 10:13

Recenzja LN Re: Zero - Życie w innym świecie od zera #8-#10

Kontynuujemy przyglądanie się fantazyjnej przygodzie w obcym świecie, gdzie każda zła decyzja lub krok może prowadzić do śmierci i cierpienia głównego bohatera (powtarzających się w niekończących się cyklach).

czytaj dalejFroszti
10 października 2021 - 11:03

Recenzja LN Re: Zero - Życie w innym świecie od zera #4-#7

Re: Zero - Życie w innym świecie od zera to nie tylko całkiem dobrze przyjęte anime czy mająca swoich fanów mangowa adaptacja. Przede wszystkim jest to light novelkowa seria powieści, które regularnie pojawiają się na naszym rynku nakładem wydawnictwa Waneko. Już jakiś czas temu miałem przyjemność recenzowania pierwszych trzech tomów tego cyklu. Pora więc sprawdzić jak na ich tle prezentują się kolejne części.

czytaj dalejFroszti
6 października 2021 - 10:45

Recenzja Korriganie

Korriganie to nowy komiks w ofercie wydawnictwa Lain, na który zdecydowanie powinni zwrócić uwagę miłośnicy dark fantasy. Mamy tu do czynienia z porcją mrocznej, wciągającej i klimatycznej baśni dla dorosłych, która potrafi zapewnić solidną dawkę rozrywki.

czytaj dalejFroszti
4 października 2021 - 10:27

Recenzja Batman: Świat

Bez cienia wątpliwości Batman to jeden z tych komiksowych superbohaterów, który rozpoznawany jest w każdym, nawet najdalszym zakątku świata. Jego popularność przekracza wszelkie granice i dociera do wielu miłośników powieści graficznych. Nic więc dziwnego, że DC postanowiło wydać album, w którym to zamaskowany obrońca opuści granice Gotham i wyruszy w świat, aby tam walczyć z przestępcami i niesprawiedliwością.

czytaj dalejFroszti
2 października 2021 - 11:07

Recenzja 24-godzinny le mans 1964-1967

Wydawnictwo Scream Comics poszerza swoją motoryzacyjną ofertę komiksową o tytuł pozwalający poznać odrobinę historii. Album wspomina starcie Forda i Ferrari podczas 24-godzinnego wyścigu Le Mans w latach 60-tych.

czytaj dalejFroszti
29 września 2021 - 21:49

Recenzja Ao no Exorcist #16- #20

Demoniczna historia walki dobra i zła, ciągle się rozwija i dostarcza fanom nowych wciągających wątków. Pora więc bliżej przyjrzeć się kolejnym częścią serii Ao no Exorcist i zobaczyć co tym razem spotka młodych bohaterów.

czytaj dalejFroszti
28 września 2021 - 10:36

Recenzja Ao no Exorcist #11- #15

Demony, egzorcyści, odwieczna walka dobra i zła, duża dawka widowiskowej akcji i solidna szczypta niezłego humoru. Tak w dużym skrócie można zaprezentować serię Ao no Exorcist, która pojawia się na naszym rynku nakładem wydawnictwa Waneko.

czytaj dalejFroszti
24 września 2021 - 10:55

Recenzja Kakegurui #9-#11

Pora na kolejną dawkę mangowego „hazardowego szaleństwa”, które potrafi być naprawdę mocno angażujące. Seria szybko zjednała sobie spore grono zadowolonych fanów, które z wielką ciekawością śledzi kolejne losy uczniów prestiżowej akademii i ich „gry o wysokie stawki”.

czytaj dalejFroszti
22 września 2021 - 10:17