gamescom na tvgry.pl w liczbach - K. Gonciarz - 25 sierpnia 2010

gamescom na tvgry.pl w liczbach

Wiemy już, że targi gamescom okazały się dla nas bardzo udane. Jako że minęło już trochę czasu i ruch internetowy zaczął się stabilizować, postanowiłem uchylić rąbka tajemnicy i podsumować nasze dokonania w kilku liczbach. Zważcie tylko, że dwie ostatnie liczby ulegają ciągłym zmianom (znaczy się rosną), więc nie jest to stan ostateczny. Na pierwszą sami macie wpływ... Zapraszam!

Liczba materiałów z targów: 36

W tym 7 przejść po stoiskach, 1 Przegląd tygodnia i 28 filmików z rozgrywki. Ani jednego wywiadu, który nie byłby częścią innego materiału.

Łączny czas trwania materiałow: 3 godziny 59 minut

Otarliśmy się o 4 godziny, ale i tak - udało nam się Wam zabrać trochę cennego, wakacyjnego czasu :>

Liczba komentarzy pod filmami (stan na środę, 18:30): 4304

Wasz odzew jak zwykle zarządził i nawet o 4 rano chciało się Wam napisać kilka słów ku pokrzepieniu naszych serc. Dziękujemy i zachęcamy do pisania - praktycznie wszystkie komentarze czytamy, negatywne bierzemy do serca, a pozytywnymi napełniamy brzuchy.

Liczba odtworzeń targowych filmików (środa, 18:30): 690977

To były świetne dni dla naszej strony i nas samych, serwery pękały w szwach a Wy do tej pory prawie 700 tysięcy razy wcisnęliście nasz skromny przycisk "Play". Jestem bardzo wzruszony, że po latach ciężkiej pracy jesteśmy faktycznie najpopularniejszym serwisem publikującym video w Polsce, z oglądalnością zauważalną w skali światowej. A wszystko to dzięki temu, że Wam chce się nasze szaleństwa oglądać!

Bez zbędnego przedłużania - tyle. Już prawie doszliśmy do siebie, spodziewajcie się paru fajnych rzeczy do końca tygodnia. Szczególnie na baczności niech się mają uczestnicy Xboxa Fundaya!

K. Gonciarz
25 sierpnia 2010 - 18:44