To się nazywa hardcorowiec! Pacyfista-masochista w Modern Warfare 2! - Olek - 25 sierpnia 2010

To się nazywa hardcorowiec! Pacyfista-masochista w Modern Warfare 2!

Masz PlayStation 3, połączenie z Internetem i własną kopię Call of Duty: Modern Warfare 2? To na co jeszcze czekasz! Pomóż pewnemu zapaleńcowi zostać pierwszym graczem w dziejach tej gry, który osiągnie 70. poziom bez jednego zabitego przeciwnika na koncie. Czy to w ogóle jest możliwe?

Ambitny gracz nazywa się Glen McCracken i jak chwali się na łamach internetowego serwisu magazynu Game Informer pięciokrotnie już udało mu się zdobyć poziom Prestiż. Bieganie i strzelanie do innych znudziło go do tego stopnia, że postanowił spróbować zagrać w całkowicie inny sposób – nie zabijając nikogo.

W ciągu dwóch pierwszych godzin zabawy osiągnął 5 poziom, zdobywając punkty chociażby przez zabezpieczanie flagi. W tym czasie udało mu się zachować czyste konto jeżeli chodzi o liczbę zabitych przeciwników, choć sam ubity został prawie 90 razy. Co ciekawe, w sieciowych potyczkach Glen nie jest całkowicie bezbronny. Używa jednak pacyfistycznego oręża - tarczy i granatów dymnych.

Mister_No_Kills, bo pod takim nickiem można go spotkać w grze, szacuje, że osiągnięcie upragnionego 70. poziomu zajmie mu około 2 miesiące. Z niewielką pomocą innych można by czas ten w znacznym stopniu skrócić.

Olek
25 sierpnia 2010 - 19:22