The Walking Dead w lepszej jakości i... w Polsce! - Stranger - 26 sierpnia 2010

The Walking Dead w lepszej jakości i... w Polsce!

Z moimi przemyśleniami na temat najnowszej zombiakowej produkcji stacji AMC, przygotowywanej pod czujnym okiem Franka Darabonta i wzorowanej na bardzo popularnej serii komiksów, mogliście już się zapoznać w jednym z wcześniejszych artykułów. W międzyczasie nic się zmieniło, tak więc wszyscy fani żywych trupów nadal z wywieszonymi jęzorami czekają na premierę tego serialu. Mały update w temacie mózgożerców dotyczy natomiast pojawienia się oficjalnego trailera tej produkcji w znacznie lepszej jakości.

Poprzednie trailery pochodziły z imprezy Comic-Con i były kręcone kamerką, tak więc różnica w jakości jest spora. Tak na marginesie, pragnę zwrócić Waszą szczególną uwagę na naprawdę świetną charakteryzację nieumarłych, bijącą na głowę wiele głośnych produkcji z tego gatunku.

Są też inne dobre nowiny dla serialomaniaków zainteresowanych najnowszą produkcją AMC. Prawdopodobnie już na początku listopada wystartuje nowy polskojęzyczny kanał tematyczny stacji FOX, a "The Walking Dead" ma być jedną z jego startowych propozycji. Istnieje więc szansa, że polski widz nie będzie musiał niepotrzebnie "kombinować" i że odcinki będą w naszym kraju emitowane z zaledwie kilku(nasto)dniowym poślizgiem. Teraz pozostaje tylko wyczekiwać informacji o wywaleniu z roboty lektorów i planach wrzucania napisów... ;)

Stranger
26 sierpnia 2010 - 15:04