Pomysł na przerażający halloweenowy kostium – przebierz się za Michaela Pachtera! - Olek - 29 października 2010

Pomysł na przerażający halloweenowy kostium – przebierz się za Michaela Pachtera!

Nazwisko Michaela Pachtera regularnie przewija się w branżowych informacjach. Analityk z firmy Wedbush Morgan Securities jest jednym z najpopularniejszych komentatorów wydarzeń ze świata gier wideo. Graczom kojarzy się on przede wszystkim z przerażającą prognozą, zgodnie z którą niedługo wydawcy zaczną od nas żądać odrębnych opłat za możliwość zabawy w trybie multiplayer. Redakcja Official Xbox Magazine uznała więc, że przebierając się za Michaela Pachtera niejednego miłośnika Call of Duty, Battlefield, Halo czy Medal of Honor można przyprawić o zawał podczas zbliżającego się Halloween.

Kostium przerażającego analityka nie jest specjalnie trudny do zrobienia. Wystarczy koszula, krawat, spodnie (garniturowe), okulary, gra z popularnym trybem multiplayer, zwitek dolarów i opcjonalnie gruby złoty łańcuch z symbolem dolara.

Przebierający się za Pachtera powinni jednak zadbać o kilka wiejących grozą prognoz. Odpłatność za opcję rozgrywki wieloosobowej to tylko początek. Do straszenia graczy równie dobrze służyć mogą zapowiedzi odpłatności za każdy magazynek w grach z gatunku FPS, wprowadzenia dodatkowych opłat za zakupy w systemie dystrybucji elektronicznej albo całkowitej delegalizacji gier zawierających elementy przemocy.

Warto też przypomnieć, że hitem ubiegłorocznego Halloween było przebranie krwiopijcy z Activision, czyli Bobby'ego Koticka. Kostium składał się z garnituru, koszuli i krawata (pożyczonych od ojca), gitary z Guitar Hero oraz sporych rozmiarów torby na dolary (zrobionej z poszewki na poduszkę).

Olek
29 października 2010 - 11:25