Xbox: Dog’s Revenge - ElMundo - 13 grudnia 2010

Xbox: Dog’s Revenge

Jeśli macie za dużo pieniędzy, stary telewizor i tak powędruje na śmietnisko (tak, wiem, to niezbyt proekologiczne), a w planach jest zakup nowego telewizora, może pora zainteresować czymś naszego pupila? Wystarczy Xbox 360 i trochę Microsoft Points.

Od niedawna w serwisie Xbox Live Marketplace możemy dokupić przeróżne dziwactwa do naszego awatara. Wśród nich znajduje się także Pug Dog - słodziutki, milusi, malutki piesek. Ni to buldog, ni to chihuahua - grunt, że wziął się z Chin, co tłumaczy chyba wszystko.  Takiego oto zwierzaczka możemy sobie zakupić i zabawiać się nim w menu Xboksa. Jak się jednak okazuje, niektóre czworonogi (już te z „real life”) reagują na to ochoczo, co niekiedy doprowadza do agresywnych zachowań, których głównym poszkodowanym jest… telewizor. Zresztą, spójrzcie sami:

Jeśli macie zamiar zaopatrzyć się w to wirtualne stworzenie, pamiętajcie: pies oprócz obgryzania kości i latania za własnym ogonem potrafi także szybko zlikwidować czającą się konkurencję, nie patrząc na konsekwencje. W panelu dodatków znajduje się także czarny kot - wolę nie myśleć, co stanie się w przypadku konfrontacji dorosłego czworonoga z wirtualnym kici-kici.

ElMundo
13 grudnia 2010 - 19:31