Duke Nukem Forever 3 maja - UV - 21 stycznia 2011

Duke Nukem Forever 3 maja

Wielu z Was zdążyło zwątpić, że kiedykolwiek do tego dojdzie, a jednak stało się! Firma Gearbox Software ogłosiła przed kilkoma godzinami, że długo oczekiwana gra Duke Nukem Forever trafi do sklepów we wtorek, 3 maja 2011 roku! Ogłoszeniu informacji o dacie premiery jednej z najdłużej powstających produkcji w historii elektronicznej rozrywki, towarzyszy nowy zwiastun, który możecie zobaczyć w rozwinięciu tego posta.

Oczywiście powyższa data dotyczy wyłącznie rynku amerykańskiego. W Europie Duke Nukem Forever zadebiutuje trzy dni później, czyli 6 maja. Grę wyda koncern 2K Games, co oznacza, że dystrybutorem przygód Księcia w Polsce będzie najprawdopodobniej firma Cenega Poland. Produkt studia Gearbox Software ukaże się równocześnie na trzech platformach sprzętowych: PC, Xbox 360 i PlayStation 3.

Jaki będzie nowy Książę? Na pewno bardzo podobny do swojego poprzednika – już teraz widać, że zmieni się niewiele. Totalna jatka z udziałem obcych, gorące striptizerki, chwytliwe i zapadające w pamięć powiedzonka. Każdy kto miał okazję zmierzyć się z Duke Nukem 3D, wie doskonale, co w tej produkcji wysuwa się na pierwszy plan. Istnieją co prawda uzasadnione obawy, że grze nie uda się sprostać ogromnym oczekiwaniom wygłodniałych fanów, ale trudno się temu dziwić – jeśli coś powstaje tyle lat, co Duke Nukem Forever, to nawet najbardziej wyrozumiały entuzjasta Księcia zapragnie otrzymać  produkt absolutnie wyjątkowy.

A oto obiecany zwiastun:

UV
21 stycznia 2011 - 18:20