Znamy nazwiska twórców muzyki do gry Crysis 2 - posłuchaj pierwszych kawałków! - UV - 19 lutego 2011

Znamy nazwiska twórców muzyki do gry Crysis 2 - posłuchaj pierwszych kawałków!

Koniec z plotkami, spekulacjami i sprzecznymi informacjami! W końcu wiadomo już niemal wszystko na temat twórców muzyki do gry Crysis 2. Firma Crytek ujawniła wczoraj za pośrednictwem swojego bloga MyCrysis, że głównymi kompozytorami ścieżki dźwiękowej tej strzelaniny są Borislav Slavov i Tilman Sillescu. Udział Hansa Zimmera nie został jeszcze przez Niemców potwierdzony, ale nieoficjalnie wiadomo, że on również maczał palce w soundtracku, przygotowując temat przewodni, który usłyszymy w menu głównym gry.

Pochodzący z Bułgarii Slavov (Knights of Honor, Two Worlds II, WorldShift) został wciągnięty do zespołu w lecie 2009 roku. Twórcy gry byli bardzo zadowoleni z jego pracy nad zwiastunem Nanosuit 2 (można go zobaczyć poniżej), więc zaangażowali go na stanowisku głównego kompozytora. Wkrótce potem do składu dołączył drugi muzyk: Tilman Sillescu (Anno 1404, Arcania: Gothic 4) z firmy Dynamedion. Obaj panowie wspólnie przygotowali całą ścieżkę dźwiękową, a rezultaty tej współpracy można już teraz usłyszeć za pośrednictwem udostępnionych przez niemieckie studio plików mp3 (linki na dole).

Wczorajszy wpis na blogu nie będzie jedynym, który Crytek poświęci muzyce ze swojej najnowszej gry. Nadchodzący drugi odcinek skupi się na motywie przewodnim, który został skomponowany przez Hansa Zimmera.

Posłuchaj muzyki z Crysis 2 (linki bezpośrednie):

UV
19 lutego 2011 - 09:19
Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
19.02.2011 10:18
Amo
👍
Amo
102
Pro-vocator

Wypas, tą gre mógłbym wciągnąć dla samej muzyki :) Lubie takie pompy :)

19.02.2011 12:41
Mepha
odpowiedz
Mepha
71
Mhroczny Pogromca

Jeśli Hans robi jakąś muzę to ta muza wymiata, więc tylko czekać na dobrą grę :)

22.02.2011 21:01
rebornnarsil
odpowiedz
rebornnarsil
69
Krytyk

"S.O.S. New York" wymiata. Pozostałe też niezłe, ale trochę gorsze.