Adult Swim Games - flash wiecznie żywy - Czarny - 24 lutego 2011

Adult Swim Games - flash wiecznie żywy

Wielu z nas ma takie chwile, gdy do wyjścia do szkoły/pracy/na zajęcia pozostało już niewiele czasu, ale jeszcze nazbyt dużo, by wyjść z domu. Nie uruchomimy żadnej bardziej skomplikowanej gry - i tak nie zdążymy zrobić w niej nic konstruktywnego. Mimo to, fajnie byłoby w coś zagrać - w końcu nie będziemy tak po prostu siedzieć i nic nie robić!

W tym momencie z pomocą przychodzą nam często gry flashowe - proste, przyjemne, niewymagające za dużo czasu. W Internecie możemy znaleźć wiele miejsc, gdzie takie gry się znajdują - ze swojej strony chciałbym polecić Wam Adult Swim Games, kojarzone głównie ze sławnej gry o tęczowym jednorożcu - Robot Unicorn Attack.

I wanna be with you!

Swego czasu jednorożec dość mocno zawojował świat - do tego stopnia, że pojawił się już nie tylko na Facebooku czy na stronie samego wydawcy, ale i na iPhonie. Jeżeli kogoś ominęła ta tęczowa rewolucja, warto zapoznać się z tą grą, zwłaszcza, że ostatnio została wydana jej power metalowa wersja. Ze swojej strony dodam, że gierka idealnie sprawdza się na imprezach.

Cóż jeszcze może nam zaoferować ASG (nie mylić z Air Soft Gun)? Na ich stronie możemy znaleźć całkiem sporo ciekawych propozycji - od bardzo staroszkolnej platformówki House of Dead Ninjas (wciąga!), poprzez pełne akcji i bardzo dynamiczne Radioactive Teddy Bear Zombies (przypomina nieco Contrę albo Duke Nukem), aż do dość humorystycznego Bible Fight (prosta bijatyka). Propozycji jest znacznie więcej - wybrałem tylko te najciekawsze.

Gry ze strony Adult Swim Games mają jedną wadę - nie nadają się do ukradkowego grania w pracy. Są po prostu zbyt dynamiczne i budzą nazbyt wiele emocji - a chyba wolelibyśmy, by szef nie słyszał, jak cieszymy się z rozbitej końską głową gwiazdki albo pomstujemy na Misiowych Zombie.

No chyba, że gramy z samym szefem.

Czarny
24 lutego 2011 - 11:59