Prace nad muzyką do gry Might & Magic: Heroes VI zakończone! - UV - 10 marca 2011

Prace nad muzyką do gry Might & Magic: Heroes VI zakończone!

Mimo że data premiery gry Might & Magic: Heroes VI wciąż nie jest sprecyzowana, najwyraźniej prace nad nową odsłoną kultowej serii powoli zbliżają się do końca. Swoje na pewno zrobił już kompozytor Paul Anthony Romero, który tradycyjnie odpowiada za oprawę muzyczną Heroesów.  Amerykanin pochwalił się światu swoim wyczynem za pośrednictwem Facebooka.

Romero oficjalnie skończył tworzyć muzykę do gry pod koniec lutego – według niego soundtrack jest nie tylko „bardzo melodyjny”, ale też „egzotyczny”. Fani serii oczywiście powinnii wiedzieć czego się spodziewać, a co za tym idzie, nie mieć żadnych powodów do obaw. Paul jest z cyklem Heroes of Might and Magic od samego początku, czyli od 1995 roku i przez te wszystkie lata wielokrotnie sprawdził się na stanowisku głównego kompozytora.

Soundtrack z gry zostanie dołączony do kolekcjonerskiej edycji Might & Magic: Heroes VI - muzykę znajdziemy na osobnym krążku CD. Zapowiada się wielka muzyczna uczta, na którą nie mogę się wprost doczekać!

UV
10 marca 2011 - 15:21

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
11.03.2011 18:17
Otorek
24
Chorąży

Nie chciałbym naprawdę krytykować samego autora, że na własnym fejsbruku chwali się, że skończył pracę nad czymś bo w zasadzie nie ma w tym nic złego. Jednak to co się dzieje w branży informacyjnej skupiającej się na grach komputerowych jest już lekko przerażające. Dzisiaj mamy już odliczania do zwiastunów, informacje o ukończeniu OST do gry, nie chce być nawet złośliwy i wymyślać jakich informacji możemy się spodziewać w przyszłości -_- Nie wiem czy ten światek jest tak nudny czy mamy być nakręcani do jakiegoś tytułu najbardziej banalnymi i mało kogo obchodzącymi informacjami.

11.03.2011 19:17
odpowiedz
Mutant z Krainy OZ
172
Farben

Chciałbym, aby ten soundtrack był tak dobry, a nawet lepszy od tego w Heroes 4, który moim zdaniem jest najlepszym soundtrackiem z całej serii i wszystkich gier w ogóle. Byłoby cudownie. Kawałki, które są dostępne w sieci na razie nie powalają, ale muzyki ma być ogółem 2,5h także jeszcze może czymś zaskoczyć.

14.03.2011 12:01
odpowiedz
Cairine
7
Legionista

Brzmi przyjemnie, podejrzewam, że w grze ten fragment może nabrać niesamowitego klimatu (pomijając już to, że obrazek załączony w tej chwili do muzyczki w ogóle klimatyczny nie jest xD).
Dlatego chyba jednak wolę poczekać na efekt końcowy, kiedy dostaniemy do rąk gotową produkcję :)

Mimo wszystko spodziewam się ścieżki dźwiękowej na wysokim poziomie.

@Otorek
Ta tendencja jest już zauważalna od dłuższego czasu. Z jednej strony zniecierpliwieni fani wyczekujący na najmniejszą wzmiankę o swoim ulubionym tytule, z drugiej sztab PRowców i zasady marketingu. Na pewno rozwój portali społecznościowych, popularność blogów sprawia, że twórcy są bliżej graczy, co kiedyś, jeszcze pewnie z 10 lat temu było nie do wyobrażenia. Czy to źle? Jeśli się nie przekracza pewnej granicy, sądzę że nie :)
Akurat informacja o soundtracku do Heroes VI myślę jest dość istotna, bo muzyka w tej grze zawsze była bardzo ważną i świetnie dopracowaną częścią tych produkcji. Tym bardziej, że jeszcze nie znamy daty premiery nowej części, a ukończony soundtrack to dobra wróżba ;)