Berlin Beach Club zdobyty przez polskich dziennikarzy - Rock - 6 maja 2011

Berlin Beach Club zdobyty przez polskich dziennikarzy

Właśnie wróciłem z Berlina z bardzo udanej prezentacji gry TERA zorganizowanej przez wydawcę gry w Europie - firmę Frogster. Wraz ze sporą grupą dziennikarzy z różnych krajów, mieliśmy okazję poznać kilka nowych szczegółów na temat gry. W zasadzie nie było wielkich niespodzianek, dziennikarska brać, to dosyć przenikliwe towarzystwo i do tego dysponujące już na starcie sporym zakresem wiedzy na temat TERY. Tak czy inaczej, wiele informacji, które posiedliśmy wcześniej zostało sprecyzowanych i wzbogaconych o kilka interesujących detali. Niestety tych nie mogę ujawnić przed 23 maja, do tego czasu zobowiązano nas do zachowania tajemnicy. Jedyne czym mogę się podzielić to raportem z samego eventu i paczką fotografii, które udało mi się w wolnym czasie wykonać.

Jak wspomniałem na wstępie impreza była zacna. Logistycznie zorganizowana prawie bez zarzutu. Co prawda chyba wszyscy dotarliśmy do Berlina z przesiadką w Monachium (co było dosyć okrężną drogą), ale poza tym mucha nie siada. Zorganizować dowóz setki dziennikarzy z Niemiec, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Francji i Polski, tak by praktycznie w tym samym czasie dotarli na prezentacje, było nie lada wyzwaniem. Frogster poradził sobie z tym całkiem nieźle, organizując przy okazji imprezę w bardzo przyjemnym miejscu, ale to już sobie możecie zobaczyć na zdjęciach.

Polska ekipa dotarła na imprezę w sile dwudziestu, albo trzydziestu chłopa i dwóch dziewczyn. Oprócz silnej grupy Gry-OnLine.pl pojawili się również przedstawiciele CD Action, Gamecornera, Gaminatora, Polygami, Miasta Gier, Onetu, Wirtualnej Polski  i polskiego serwisu fanowskiego TERY. Jeśli kogoś pominąłem, to przepraszam i proszę o korektę.

Rodacy zdobyli plażę i odpoczywają po podboju

Większość osób znajdziecie na zdjęciach. Niestety nie przyłożyłem się do  zadania z należytym poświęceniem, bowiem w momencie kiedy na scenie pojawiła się śliczna pani z uroczymi rogami, to soczewka mojego aparatu nie mogła się skupić na niczym innym.

Podsumowując. Prezentacja była udana, mieliśmy okazję porozmawiać z koreańskimi deweloperami z Bluehole Studios, niemieckimi i polskimi przedstawicielami Frogstera, a co najważniejsze pograć w aktualną wersję gry, przygotowywaną na rynek europejski. Z tego ostatniego obszerny raport znajdziecie w okolicach 23 maja na serwisie tvgry.pl, do czego już dzisiaj zapraszam.

Poniżej obiecana galeria. Wśród zdjęć znajdziecie najpiękniejszy kwiat polskiego dziennikarstwa. Ludzie młodzi, ambitni i z fantazją (szczególnie jeśli chodzi o poszukiwanie jedzenia po północy w centrum Berlina). Dobra żartuję, żaden kwiat, a już na pewno nie najpiękniejszy (z drobnymi wyjątkami oczywiście).

Rock
6 maja 2011 - 14:09
Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
06.05.2011 16:41
zanonimizowany639270
31
Generał

Na szóstej fotce po prawej to vonzay ;] ?

06.05.2011 16:42
Rock Alone
odpowiedz
Rock Alone
44
Konsul

Nie potwierdzam, ani nie zaprzeczam :]

06.05.2011 16:48
odpowiedz
PREZESSPL
25
Chorąży

Jak widać u naszych zachodnich sąsiadów logistyka na najwyższym, światowym poziomie. Nie to co u nas. Ta pani to Niemka?

06.05.2011 16:50
Rock Alone
odpowiedz
Rock Alone
44
Konsul

Nie, to Castanic :[

06.05.2011 17:10
yasiu
odpowiedz
yasiu
194
Legend

aaa przekadrujcie to zdjęcie z miszą - bo klapki psują całość :D

06.05.2011 17:13
Rock Alone
odpowiedz
Rock Alone
44
Konsul

Haha... no weź... klapki, to para głównych bohaterów tej fotki ;D

06.05.2011 18:30
👍
odpowiedz
zanonimizowany579358
105
Senator

PREZESSPL----> Nie sprowadzili ją z dalekiej odległej krainy, bowiem na terenie Rzeszy takich znaleźć nie można xD

06.05.2011 18:57
Matekso
odpowiedz
Matekso
96
Generał

a tak gdybacie- toż to widać po wystroju, że to niemiecka playmate, naj naj urocza fotka jest ta z 15 pozycją, a reszta to płotki.

06.05.2011 19:38
odpowiedz
zanonimizowany777435
34
Senator

Impreza- dokładnie tak jak ROCK opowiadasz- zapewne była zacna ;)... Autorzy Tery według mnie podołali zadaniu i zogranizowali zjazd? w bardzo przyjemnym miejscu. Żyć, nie umierać. :P
Rogata pani, no cóż tu dużo mówić, jest bardzo urodziwą przedstawicielką płci pięknej i ci się ROCK nie dziwię że twój obiektyw przyciągał ją jak magnez.

Natomiast mi 6 zdjęcie skojarzyło się z planem filmowym serialu LOST. Ten pan z długimi lokowanymi włosami wygląda jak Hugo Reyes... ;) (no może ma troszkę mniejszą wagę)

15.05.2011 01:54
odpowiedz
Wizz
4
Junior

Też mi się wydaje, że na szóstce po prawej siedzi sobie Wonziu :D

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze