Kreatywny konkurs z Wiedźminem w tle. Dosłownie ;) naGRAnie #18 - g40st - 22 maja 2011

Kreatywny konkurs z Wiedźminem w tle. Dosłownie ;) naGRAnie #18

Witamy w osiemnastym naGRAniu, które tym razem odbyło się w nieco większym niż zwykle gronie. Podcast jest także dłuższy o kilkanaście minut, co oczywiście spowodowane jest niezwykle interesującymi premierami, jakie miały miejsce w minionym tygodniu.

Ale to nie wszystko. Dla naszych słuchaczy mamy także konkurs, w którym do wygrania są trzy egzemplarze gier z serii Ubisoft Exclusive. Szczegóły znajdziecie w audycji, tak więc na przed odsłuchaniem proszę nie dziwić się, co też w tym wpisie robi znajdujący się poniżej, niezwykle kolorowy obrazek (trzeba się w niego bardzo mocno wpatrzyć, aż uaktywni się przekaz podprogowy ^^). Na pytanie zadane w podcaście prosimy o odpowiedzi w komentarzach pod tym wpisem. Wybierzemy trzy najbardziej interesujące (a może odjechane) teksty, a ich autorzy otrzymają jedną z gier-niespodzianek.

 A co w naGRAniu? Zaczynamy od wymiany myśli o serii Call of Duty, by następnie ponarzekać nieco (tak, tak) na L.A. Noire. Nie bierzcie jednak tego narzekania za mocno do siebie, bowiem to tylko wrażenie po kilku pierwszych godzinach zabawy z grą i nic jeszcze nie jest przesądzone. Po kryminale chwila debaty nad grami Valve, by następnie przejść do pecetowego wydania Fable III i gadce o kondycji byłego króla cRPG, kanadyjskiej firmy Bioware. Na koniec, by nie epatować (hue, hue) zostawiliśmy najważniejszą z naszego punktu widzenia premierę maja, czyli Wiedźmina 2. Ochów i achów nie ma końca, bo wszyscy zgodnie uważamy, że CD Projekt wywiązał się z obowiązku stworzenia gry świetnej lepiej niż dobrze.

W podcaście udział wzieli: g40st, eJay, yasiu, Adrian Werner i po raz pierwszy Rojo.

Aby zapisać podcast na dysku, kliknij tutaj prawym przyciskiem myszy i wybierz odpowiednią opcję.

g40st
22 maja 2011 - 19:22