Walcz z innymi i wygraj kasę na nowe gry! - TommiK - 12 czerwca 2011

Walcz z innymi i wygraj kasę na nowe gry!

Serwis Darmowe Gry, będący od sierpnia ub. roku częścią rodziny GRY-OnLine, zaprasza wszystkich do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest kasa na zakupy w naszym sklepie internetowym. Szczegóły w rozwinięciu.

Zabawa potrwa do następnej niedzieli i polega na rywalizacji w nowej wersji polskiej gry przeglądarkowej Cannons, popularnej zarówno u nas, jak i za granicą, wzorowanej na takich klasykach staroszkolnych turówek, jak Castles czy Worms. Wystarczy wejść na stronę gry, zarejestrować się (trwa chwilkę) i już można zdobywać punkty w potyczkach z innymi. W międzyczasie odwiedźcie nasz profil na Facebooku i tam w komentarzach wpiszcie swój nick z gry - klik w obrazek poniżej przekieruje Was w odpowiednie miejsce:

Nagrody trafią do trzech osób, które przez najbliższy tydzień zdobędą najwięcej punktów XP w grze. Myślę, że warto spróbować, bo za takie sumy można zrobić fajne zakupy i zaopatrzyć się w gry - w sam raz na początek wakacji. Kasę możecie wydać całkowicie, bo wybrany przez Was towar prześlemy Wam za darmo.

Czy istnieje przyjemniejsza forma zarabiania, niż granie w gry?

TommiK
12 czerwca 2011 - 17:13