Rzuć Linę #26 - sztuka grafika komiks i... - fsm - 12 czerwca 2011

Rzuć Linę #26 - sztuka, grafika, komiks i...

W sam raz na niedzielne popołudnie - zestaw linków prowadzących do obrazków przeróżnych. Bo tak jakoś się złożyło, że teraz mam dla Was (prawie) tylko obrazki. Jest komiks, są działania artystyczne i uśmiech historii. No i jak zwykle, jest też coś jeszcze.

Rok 2000 w 1910

Czyli obrazek, na którym ktoś zebrał grafiki prezentujące wyobrażenia żyjących ponad 100 lat temu ludzi na temat (wówczas niemal mitycznego) roku 2000. Zabawny kawałek historii wyraźnie pokazujący jak bardzo nie jesteśmy w stanie przewidzieć tego, co czeka nas na przełomie kolejnych stuleci.

Krwawy strzał

Komiks o tym, co się dzieje, gdy zostajesz postrzelony we współczesnej grze FPS. Szeroko się uśmiechnąłem, a może i nawet wydobyło się ze mnie lekkie "ha".

Aperture - przekrój

Geniusz ostatniej gry Valve dał początek niezliczonej ilości prac maści wszelakiej. Tym razem komuś zechciało się stworzyć bardzo dogłębny przekrój przez fantastycznie rozbudowaną placówkę firmy Aperture. Oczywiście rzecz jest bardzo solidnym spoilerem, więc jeśli przygoda z Portalem 2 jest jeszcze przed Tobą - nie klikaj tutaj!

Half-Life: Vending Machine

Pozostańmy przy Valve przez chwilkę. Oto mrożące krew w żyłach alternatywne spojrzenie na pierwszą część sagi HL. Strach się bać, ot co.

Sztuka plażowa

Nudzi się facet, no. Ale jeśli z nudy wynikają takie kreacje, to chciałbym się umieć nudzić w ten sposób. Na stronie Jima Denevana można oczywiście obejrzeć całą masę innych zachwycających piaskowych tworów.

Sztuka uliczna

Podobno z Berlina. Szkoda, że takie małe te fotki...

Dorkly Bits - SCV strajkują

I chyba trudno im się dziwić...

fsm
12 czerwca 2011 - 14:09