Prymitywnie czyli preludium do Światów uRojonych #1 i #2 - ROJO - 24 czerwca 2011

Prymitywnie, czyli preludium do Światów uRojonych #1 i #2

Prędzej czy później moment ten nadejść musiał. Zmobilizowany masą zapytań z Waszej strony, o to kiedy Rojo raczy ruszyć dupala i zacznie nagrywać coś autorskiego - przygotowałem dla Was cztery szybkie skecze. Postanowiłem podzielić je na dwie części i okraszyć wymowną nazwą: "Prymitywnie". Skąd taki tytuł? Szybko przekonacie się dlaczego. Jest to mega amatorski zapis doskonale nam znanych patentów w grach i nie tylko. Wątpliwej powagi i atrakcyjności technicznej (kamerka internetowa) część pierwsza i druga - uraczy Was Krwawym Slow-Mo i Jajami ze stali. Wszystko w ramach symbolicznego wstępniaka do właściwych materiałów video o nazwie "Światy uRojone", których to wykonanie będzie nieporównywalnie lepsze, a i wartość merytoryczna trochę ambitniejsza. Będą gameplaye, video-publicystyki, komentarze i wiele, wiele innych. Jak u Roja - każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Pierwsze z nich pojawią się w momencie zaopatrzenia się w porządną kamerę i odpowiedni program (na bogato). Póki co, w ramach prequelowej poczekajki - Prymitywnie #1 i #2 - oddające lekkiego ducha i jajcarską oprawę przyszłego, anty-sztywnego cyklu materiałów video naczelnego pajaca GP. Enjoy!

Prymitywnie #1 Bloody Slow-Mo

Zwolnione tempo w realu zakończone krwawym finałem i histerią kamerzysty. Przyjaciel Regis w roli strzelca, Rojo jako operator.

Prymitywnie #2 Balls of Steel

Krótko, wymownie i na temat. Pozbawiamy atrybutów pewną znaną postać ze świata gier. NOŻEM! Pastiż, gore, grind house. A jak!

Prymitywnie #3 Dziennik pokładowy i Prymitywnie #4 Oda do przyjaźni - już jutro!

P.S. Jeśli podoba Ci się mój Blog, znalazłeś/-aś w nim coś dla siebie (jakiś stały cykl, konkretny dział, itp.) i posiadasz konto na Facebook'u, "Polub go" po prawej stronie pod moim avatarem. Z góry Ci za to dziękuje. Doceniam i pozdrawiam. ROJO

Filmy własne:

ROJO
24 czerwca 2011 - 10:07