What the hells? #2 - nowe gadżety Book of Cain i okładka bety Diablo III - kwiść - 28 lipca 2011

What the hells? #2 - nowe gadżety, Book of Cain i okładka bety Diablo III

Kolejną część cyklu planowałem napisać dopiero za jakiś czas, gdy na światło dzienny wyjdą pierwsze wrażenia z bety, lecz ostatnie dni przyniosły tak wiele nowych informacji na temat Diablo, że nie miałem innego wyjścia, jak tylko przygotować następną odsłonę „What the hells?”. Co czeka na was w dzisiejszym odcinku? Przegląd nowych gadżetów, nowe informacje na temat "Book of Cain", ikonka Diablo 3, a także kilka przecieków związanych nadchodzącymi betatestami. Enjoy!

[AKTUALIZACJA] Pierwszy screenshot z bety! [AKTUALIZACJA]

Prezentacja gadżetów na Comic-Conie 2011

Blizzard znany jest z tego, że szerokim łukiem omija większość branżowych imprez. Jak już ogłasza jakieś nowe informacje, to na spotkaniach w swojej siedzibie w Californii lub podczas organizowanego corocznie Blizzconu. Niedawno Niebiescy zrobili jednak mały wyjątek i podczas Comic-Conu 2011 zaprezentowali całą masę nowych gadżetów, które w najbliższym czasie pojawią się w sklepach. Wśród nich nie mogło oczywiście zabraknąć tych związanych z Diablo. Zdjęcia nie są najlepsze jakości, ale zawsze lepsze to niż nic. Zapraszam do oglądania.

Bluza z kapturem w stylu Demon Huntera. Nie wiem czy wyszedłbym w tym na ulicę, ale na zdjęciu wygląda ciekawie.
Kolejny „hoodie”, tym razem skierowany do fanów Tyraela. Brakuje tylko światłowodowych skrzydełek ;)
Klamra do paska z wizerunkiem Diablo? Howard Wolowitz pewnie zamówił już pre-order.
Na tym zdjęciu możecie podziwiać skarpetki Mistress of Pain, czyli olbrzymiej pajęczycy, która była obecna na jednym ze szkiców koncepcyjnych Diablo III.
Nie. Faceci nie powinni ich nosić…
"Sword of justice", to nowa seria komiksów, której głównym bohaterem będzie niejaki Jacob. Młody mężczyzna, którego tajemnicze wizję doprowadzają do potężnego artefaktu – Miecza Tyraela. Historia dzieje się po wydarzeniach znanych z "Pana Zniszczenia", więc może być interesująco.
Koszulka z Butcherem? Czyżby Blizzard planował powrót Rzeźnika w Diablo III? Ja bym się nie obraził.

Book of Cain – nowe informacje

Na wspomnianym wyżej panelu Chris Metzen podzielił się z widownią również kilkoma nowymi informacjami na temat "Book of Cain", o której mogliście przeczytać w pierwszym odcinku „What the hells?”. Dowiedzieliśmy się, że książka będzie obejmowała okres pomiędzy Panem zniszczenia, a trzecią częścią Diablo i ma stanowić bardzo skondensowane kompendium wiedzy na temat Sanktuarium. Znajdą się w niej opisy miast, regionów, najważniejszych wydarzeń czy klas postaci. Wszystko w formie dziennika ostatniego z Horadrimów. Nie poznaliśmy dokładnej daty premiery książki, ale Chris potwierdził, że ukaże się ona mniej więcej w tym samym czasie co gra. Księgarnia Amazon przewiduje wydanie "Book of Cain" 15 grudnia tego roku. Czyżby na ten okres Blizzard planował premierę Diablo III?

Okładka bety oraz ikonka Diablo III 

Znany wszystkim fanom World of Warcraft serwis MMO-Champion, opublikował ostatnio wygląd okładki bety Diablo III, jaka prawdopodobnie pojawi się na kontach Battle.net wylosowanych szczęśliwców. Nie jest to nic szczególnego i raczej mało prawdopodobne, że tak będzie wyglądać wersja pudełkowa gry, ale tego rodzaju wyciek oznacza jedno – beta zbliża się wielkimi krokami! Oprócz okładki, poznaliśmy również prawdopodobny wygląd ikonki Diablo III, która już za kilka miesięcy zagości na naszych pulpitach. Dostępne są dwie wersje. Jedna tutaj, a druga tutaj.

Na koniec dwa komunikaty:

1. Użytkownik twittera ukrywający się po nickiem D3anonymous, umieścił niedawno na swoim blogu masę informacji na temat Diablo 3, twierdząc że pochodzą one z odbywającego się 27 lipca spotkania w siedzibie Blizzarda. Jak informują redaktorzy uczestniczący w tym spotkaniu, wszystko to jedna wielka ściema. Prawdziwe informacje poznamy niestety dopiero 1 sierpnia. Dobra wiadomość jest taka, że ma być ich duuużo więcej i mają być duuużo bardziej rewolucyjne.

2. Jeśli dostaliście maila z zaproszeniem do bety Diablo III, to też jest to ściema. Blizzard nie ogłosił jeszcze testów, więc na pewno nie rozsyła zaproszeń, a nawet jak zacznie to robić, radzę nie klikać w żadne linki podane w mailach. Najlepiej zalogować się po prostu na swoje konto Battle.net i sprawdzić czy macie dostęp do odpowiedniego klienta gry. W ten sposób unikniecie wszelkich wirusów oraz prób wykradnięcia danych do konta.

[Aktualizacja]

Pierwszy screenshot z bety Diablo III. Nowości: 1. "Mleko" jako energia Monka. 2. Ikonka Templara (follower) w lewym górnym rogu ekranu. 3. Nieco zmieniony pasek umiejętności. 4. Beta będzie kończyć się walką z królem Lorickiem. 5. Okienko chatu bardzo przypomina to znane z WoWa.

 


Wykorzystane w artykule zdjęcia i obrazki pochodzą ze stron diablo3.com.pl, gamespot.com oraz diablowiki.net


Poprzednie odcinki "What the hells?"

What the hells? #1

kwiść
28 lipca 2011 - 12:30

Jaki gadżet podoba ci się najbardziej?

Bluza Demon Huntera 20 %

Bluza Tyraela 64,3 %

T-shirt Butchera 10 %

Pasek Diablo 4,3 %

Skarpetki Mistress of Pain 1,4 %