NienażartyTV: Starcraft II: Droga do ligi diamentowej #8 - Jak zrobić walla na fast-expo w PvZ? - sathorn - 14 sierpnia 2011

NienażartyTV: Starcraft II: Droga do ligi diamentowej #8 - Jak zrobić walla na fast-expo w PvZ?

NienażartyTV prezentuje "Drogę do ligi diamentowej"! Epicka opowieść o poświęceniu (wolnego czasu), miłości (do Starcrafta II), odwadze (prowadzącej często do sromotnych porażek), oraz walce (to akurat jest oczywiste).

W ósmym odcinku coś dla Protossów - full-wallowanie fast expa na Xel'Naga Caverns, czyli po polsku - jak poradzić sobie grając przeciwko Zergowi z wczesną agresją, jeżeli chcemy szybko założyć sobie drugą bazę. Specjalnie wybrałem mapę Xel'Naga Cavern, a to z tego powodu, że jest to chyba obecnie najtrudniejsza mapa do zagrania tego typu. Jeżeli uda Wam się zrobić walla na Xel Nadze, to uda Wam się go zrobić wszędzie :)

Przez jakiś czas będzie cicho z mojej strony - jadę na gamescom (jeżeli uda mi się zobaczyć drugą częśc trylogii Starcraft II, albo DOTA2 to na 100% będzie coś o tym!), a później jeszcze w parę miejsc. Więc nie spodziewajcie się mnie przynajmniej przez tydzień :)

Jeżeli podobają Wam się moje materiały dotyczące Starcrafta II i poczuliście zajawkę, to polecam Wam polubić mój profil na Facebooku, albo Twitterze. Często wrzucam tam linki do streamów z aktualnie rozgrywanych turniejów.

sathorn
14 sierpnia 2011 - 16:46