Rzuć Linę #32 - komputerowe kreacje Half-Life 2: The Movie i fatality - fsm - 13 września 2011

Rzuć Linę #32 - komputerowe kreacje, Half-Life 2: The Movie i fatality

Dobry wieczór, Ziemianie. Znowu tak się złożyło, że nastała przerwa w prezentowaniu znalezisk maści wszelakiej. Ale znaleziska mają to do siebie, że w końcu muszą trafić na monitory czytelników, więc zapraszam: będą dwie zacne hardware'owe kreacje, przyszłość według kinematografii, trochę Half-Life'a, trochę Minecrafta i marzenie każdego gracza.

X360 i PS3 w jednym stali domku

A domkiem tym jest obudowa peceta. Efekt jest taki, że wyczarowano maszynę o dwóch sercach zdolną udźwignąć wszystkie możliwe next-genowe hity. Pod tym linkiem znajduje się bardzo obszerny opis powstawania tego cuda. Brawo, panie Timie, panie twórco.

Half-Life 2: The Movie

Czyli czyjaś wizja obsady, gdyby tylko ktoś zebrał się na odwagę i przerobił najwspanialszego FPS-a XXI wieku na najwspanialszą kinową adaptację gry. Zgadzacie się z autorem?

Minecraft w Minecrafcie

Nie bardzo czaję, wszak jest to komputerowe voodoo, ale wygląda na to, że wewnątrz Minecrafta da się grać w innego Minecrafta. Hm (zaczyna się w 1:04).

Przyszłość według filmów

Infografiki są super. W związku z tym ta również jest super. Przedstawia bowiem ułożone chronologicznie wizje filmowców dotyczące przyszłości naszej rasy. Ciekawe zestawienie. Uwaga - będą spoilery!

Ostatni kadr

A jaki to fiiiilm? :)

Jakiś czasy temu pisałem Wam o stronie zbierającej najciekawsze filmowe czołówki. Tutaj zaś mamy blog, który pokazuje ostatnie kadry z wielu filmów. Wszak obrazek pojawiający się tuż przed "the end" to najświeższe wspomnienie po właśnie obejrzanym filmie, prawda?

Steampunkowy kontroler 

Ach, zagrać w Marvel vs Capcom na takim dziele sztuki? Count me in!

Marzenie każdego gracza? 

Co widać na obrazku? Tak jest - koleś gra w Wii Sports na kinowym ekranie. Bo jego kolega pracuje w kinie i musieli przetestować projektor. Fajnie, choć ja wybrałbym chyba inną konsolę.

Dorkly Bits - Smash Bros. Fatalities

fsm
13 września 2011 - 20:23

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
13.09.2011 21:36
Sno[W]bull
Sno[W]bull
57
Pretorianin

Ten kadr to z Facetów w czerni 2 chyba?

Edit: Dobra na tej stronce jest wyjaśnione że z Facetów w czerni I. Mój błąd. :)

13.09.2011 21:46
itokyl13
odpowiedz
itokyl13
41
Prepare To Fight!

Gdyby można było grać w BF3 na takim ekranie...

14.09.2011 02:05
odpowiedz
Kazioo
86
Senator
Image

Hugh Laurie jako Gordon Freeman? Heh, jest od niego dwukrotnie starszy i siwy, mógłby co najwyżej zagrać jego ojca... Ze "starszego" pokolenia aktorów jedynie Edward Norton nadawałby się ze swym introwertycznym stylem gry, a wygląd też całkiem w sam raz: http://siecioholik.pl/wp-content/uploads/2011/03/edward-norton1.jpg

Nie zmienia to faktu, że czegoś takiego jak ekranizacja Half-Life nie ma prawa powstać. Chciało tego już wielu dokonać i powstał nie jeden hollywodzki scenariusz - Valve wszystko odrzuciło i odrzucać będzie.
Musiałby się za to zabrać jakiś mistrz blockbusterowego kina i to z ogromnym budżetem. To z kolei oznaczałoby absolutnie konieczne PG-13 (w innym przypadku byłoby kasową klapą), więc również odpada, bo wg mnie taki film powinien mieć chociaż trochę krwi i przemocy...

14.09.2011 17:44
Harry M
odpowiedz
Harry M
141
Master czaszka

Yeah nareszcie! Miencraft śmieszny ;P. Ostatnie kadry zarąbiste. a też bym wybrał inną konsolę do kinowego ekranu ;P. Hahahh Fatality mocne.

17.09.2011 13:21
Stalin_SAN
odpowiedz
Stalin_SAN
56
Valve Software

Super rzut liną!

Co do HLa to nie pasuje mi rola hugha jako freemana, po prostu nie i tyle, to samo malcom mcdowell jako breen, też nie specjalnie to, a james pickens jest mopim zdaniem za młody żeby grać eliego, reszta jest ok, a reno z całą pewnością pasował by do roli ojca grigoriego :)