Battlefield 3 - reklama TV - barth89 - 17 października 2011

Battlefield 3 - reklama TV

W sieci pojawił się spot TV gry Battlefield 3. Trwa całe 20 sekund (!) i w zasadzie wygląda bardziej jak teaser, aniżeli reklama telewizyjna. Gdybym nie wiedział co to za gra to nie czułbym się zbyt zachęcony do jej kupna po obejrzeniu spota. Zresztą zobaczcie sami:

Chętnych, którzy być może jeszcze nie widzieli, zachęcam także do obejrzenia gameplaya z mapy Operation Firestorm, największej mapy w Battlefield 3 (wraz z komentarzem Alexsandra Grondala - producenta BF3), z wersji na PC. Film zobaczycie w dalszej części wiadomości.

A jak podoba się Wam reklama?

W gameplayu z Operation Firestorm zobaczymy  wszystkiego po trochu: strzelanie, czołgi, śmigłowce i myśliwce. Zwróćcie uwagę, że ta wersja gry być może jest nieco inna od tej, w którą mogliśmy zagrać przy okazji bety (zdradzają to chociażby drobniutkie zmiany w HUDzie).

Zachęcam też do zapozania się z filmikiem z imprezy zorganizowanej przez nVidię, na której reklamowany był system 3D Vision 2. Mniej więcej w 6.40 zaczyna się gameplay z BF3, na którym możemy zobaczyć ogrom mapy Operation Firestorm:

barth89
17 października 2011 - 09:59