Deutschland uber alles? - Matio.K - 14 listopada 2011

Deutschland uber alles?

Zagadka: robię to przed śniadaniem, obiadem, po powrocie z pracy i przed snem.
Tak, zgadliście - przenoszę się w realia drugiej wojny, by w butach niemieckiego oficera siać postrach na wirtualnym polu bitwy w multiku Company of Heroes. Osobom, które udzieliły poprawnej odpowiedzi życzę dalszych sukcesów w karierze wróżbitów.

Tak się ostatnio łapię na tym, iż moja growa aktywność ogranicza się do uruchamiania tego kilkuletniego już staruszka [bo nie grzeszy już grafiką, a rozwiązania zostały już dawno skopiowane przez pozostałych developerów] i sporadycznie innych gier. Zasadniczo zakupione za grosze i przy okazji, zapewniło mi więcej zabawy niż cokolwiek innego, a duża ilość aktywnie grających sprawia, że nie dostrzegam końca mojej żołnierskiej kariery. W czym tkwi sekret? W studiu oczywiście.

Relic udowodnił swoją niekwestionowaną zajebistość płodząc takie tytuły jak "Homeworld", czy "Dawn of War" [GENIALNE przeniesienie gier bitewnych w realia RTS], bezustannie narzucając pozostałym standardy, którym tylko oni sami są w stanie zresztą sprostać. I mimo, że ostatnie produkcje dzielą społeczność [bo nie da się ukryć, że druga odsłona WH40.000 jest ... inna], ale COH to na chwilę obecną ich szczytowe osiągnięcie. Zbalansowane, ociekające klimatem, doskonałe technicznie i absolutnie sycące. Warto zrobić sobie tą przysługę, wydać te 20 złotych i wejść w ten świat - nawet pomimo faktu, iż długi czas będziecie w multiplayerze przekąską i chłopcami do bicia.

 Ps. Powyższym filmik odnosi się co prawda do wersji online z której ostatecznie zrezygnowano, ale zawartość jest identyczna ;)

 

Matio.K
14 listopada 2011 - 18:41

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
15.11.2011 11:48
MagMany
MagMany
52
Wielki Wilk

Straszna szkoda, że zrezygnowano z wersji online. Rozwiązanie tam użyte, idealnie mi pod pasowały i świetnie się w to grało.

15.11.2011 15:55
SpecShadow
odpowiedz
SpecShadow
81
Silence of the LAMs

Jedyne co można zarzucać Relicowi to balans a właściwie jego brak :]
Efekciarstwo w grze było rewelacyjne, nawet dla mnie - niebędącego miłośnikiem RTSów. Zarówno CoH jak i DoW ukończyłem z radością.

15.11.2011 15:58
odpowiedz
Karule
21
Generał

Ale proszę o niepropagowanie nazistowskiego hymnu - takiego zwrotu jak ten podany w tytule nie używają ludzie na poziomie.

15.11.2011 16:34
niezny_95
odpowiedz
niezny_95
53
Airborne

Dorzucić do tego parę modów to wtedy to już cudo :)

15.11.2011 17:05
😁
odpowiedz
TCPiP
72
Pretorianin

Karule-> Już Cię wypuścili? Nie zapomnij zabrać sprzętu, który zostawiliście z kumplami w siedzibie Krytyki Politycznej.