Dark Souls – wyprawa w poszukiwaniu śniegu do Painted World of Ariamis - Hed - 17 grudnia 2011

Dark Souls – wyprawa w poszukiwaniu śniegu do Painted World of Ariamis

W tym tygodniu wrzuciłem na kanał serwisu gameplay.pl film z wycieczki do Painted World of Ariamis, mojej ulubionej lokacji z gry Dark Souls. Wybrałem się tam, aby uratować Święta przed... brakiem śniegu. Nie wiem jak u Was, ale w mojej okolicy panuje atmosfera wiosenna. Z jednej strony odpowiada mi to, bo nie trzeba odśnieżać auta. A jednak czegoś brakuje.

Powyższy materiał jest testem – nagrywałem go na słabej karcie przechwytującej obraz. Mam więc do Was pytanie: chcielibyście obejrzeć więcej filmów z moim udziałem w takiej jakości, czy jednak musiałbym uzbroić się w lepszy sprzęt? Pytam z racji tego, że uwielbiam Dark Souls i bardzo chciałbym pokazać Wam więcej gry. Najlepiej przejść ją całą od początku do końca.

Painted World of Ariamis to jedna z ukrytych i opcjonalnych lokacji. Jak sama nazwa wskazuje, kraina mieści się w wielkim obrazie, wiszącym w katedrze w Anor Londo. Żeby dostać się do tego niezwykłego, ośnieżonego miejsca, trzeba jednak wrócić się na sam początek gry i podnieść pewien przedmiot. Z tego powodu bardzo łatwo ominąć namalowany świata Ariamis.

Lokacja jest niezwykła także z jeszcze jednego powodu – włada nią nietypowa przeciwniczka, spowinowacona ze smokami. Ten boss jest o tyle ciekawy, że można go ominąć nawet po wejściu na arenę. Kobieta uzbrojona w kosę prosi nas o opuszczenie jej krainy i udanie się w dalszą drogę. Wybór zależy od nas. Co wybrałem w filmie? Sprawdźcie sami!

Hed
17 grudnia 2011 - 12:21

Czy chcesz obejrzeć więcej materiałów z Dark Souls w powyższej jakości?

Tak, jest OK. 78,8 %

Nie, jakość jest za słaba. 9,6 %

Nie interesuje mnie to, ziom! 11,5 %