Dark Souls – 5 filmów z wyprawy. Wybierz gdzie mają mnie zbić w szóstym! - Hed - 6 marca 2012

Dark Souls – 5 filmów z wyprawy. Wybierz, gdzie mają mnie zbić w szóstym!

Parę tygodni temu zacząłem nagrywać serię let’s play z gry Dark Souls, w której zamierzam przejść produkcję studia From Software w trybie New Game+. Z czystej zajawki i bez większych ciśnień, czy terminów. To sprawiło, że odcinki pojawiają się nieczęsto i progres jest powolny. Mimo tego, dzisiaj mogę zaprezentować Wam pięć pierwszych filmów i zaprosić do małej zabawy. Możecie wybrać lokację, do której powinienem udać się w następnym filmie.

Poniżej znajduje się player z pięcioma filmami, które nakręciłem w ostatnich tygodniach. Znajdziecie w nich następujące treści:

Jak widać, w każdym filmie staram się pokazać konkretny fragment gry i zakończyć go walką z bossem. W ostatniej części pytam Was o to, gdzie powinienem udać się w następnym materiale – wyboru możecie dokonać w komentarzach lub klikając w ankietę.

Mała uwaga - filmy nagrywam na karcie TV, więc ich jakość jest słaba. 

Więcej filmów z gier znajdziecie na moim kanale – wrzucam je bez większego planu, więc ostrzegam przed bardzo różnymi tematami (oczywiscie sporo miejsca poświęcam grom indie). Przy okazji pozdrawiam wszystkich podróżników, którzy zwiedzają świat Dark Souls równolegle do mojego. To Wasz półprzeźroczyste zjawy straszą mnie w momentach zamyślenia.

Hed
6 marca 2012 - 23:38

Dokąd Hed powinien skierować się w kolejnym filmie z cyklu Maraton Dark Souls?

Catacombs - niech stłuką go szkielety 13,6 %

Depths - ma zgnić w ściekach! 19,3 %

Darkroot Garden/Basin II - czas na spotkanie z Hydrą. 58 %

Nie interesuje mnie to 9,1 %