Dark Souls – 5 filmów z wyprawy. Wybierz gdzie mają mnie zbić w szóstym! - Hed - 6 marca 2012

Dark Souls – 5 filmów z wyprawy. Wybierz, gdzie mają mnie zbić w szóstym!

Parę tygodni temu zacząłem nagrywać serię let’s play z gry Dark Souls, w której zamierzam przejść produkcję studia From Software w trybie New Game+. Z czystej zajawki i bez większych ciśnień, czy terminów. To sprawiło, że odcinki pojawiają się nieczęsto i progres jest powolny. Mimo tego, dzisiaj mogę zaprezentować Wam pięć pierwszych filmów i zaprosić do małej zabawy. Możecie wybrać lokację, do której powinienem udać się w następnym filmie.

Poniżej znajduje się player z pięcioma filmami, które nakręciłem w ostatnich tygodniach. Znajdziecie w nich następujące treści:

Jak widać, w każdym filmie staram się pokazać konkretny fragment gry i zakończyć go walką z bossem. W ostatniej części pytam Was o to, gdzie powinienem udać się w następnym materiale – wyboru możecie dokonać w komentarzach lub klikając w ankietę.

Mała uwaga - filmy nagrywam na karcie TV, więc ich jakość jest słaba. 

Więcej filmów z gier znajdziecie na moim kanale – wrzucam je bez większego planu, więc ostrzegam przed bardzo różnymi tematami (oczywiscie sporo miejsca poświęcam grom indie). Przy okazji pozdrawiam wszystkich podróżników, którzy zwiedzają świat Dark Souls równolegle do mojego. To Wasz półprzeźroczyste zjawy straszą mnie w momentach zamyślenia.

Hed
6 marca 2012 - 23:38

Dokąd Hed powinien skierować się w kolejnym filmie z cyklu Maraton Dark Souls?

Catacombs - niech stłuką go szkielety 13,6 %

Depths - ma zgnić w ściekach! 19,3 %

Darkroot Garden/Basin II - czas na spotkanie z Hydrą. 58 %

Nie interesuje mnie to 9,1 %

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
07.03.2012 16:00
Qza
21
Pretorianin

17:40 A ja go pokonałem za pierwszym razem :D Gdy robił zamach odskakiwałem i ciukałem go od tyły tym samym przebijając go na wylot-5 powtórek i padł :P]

3-ci odcinek

08.03.2012 14:35
hedasw
odpowiedz
hedasw
106
Generał

tvgry.plRedakcja

Qza - wiadomo, różne są taktyki i każdemu inaczej wychodzi. Mi sporo problemów sprawił gargulec na dachu katedry - inni mówili mi, że poszedł za pierwszym razem.