flash news (28.03) - barth89 - 27 marca 2012

flash news (28.03)

Nie wiecie skąd czerpać informacje? Gameplay.pl zaprasza w każdy poniedziałek, środę i piątek na flash news - skondensowaną porcję świeżych newsów ze świata gier, telefonów, sprzętu i filmu.

9/10 dla Collection 1 do Modern Warfare 3, w Risenie 2 nie zabraknie Krakena, dzienna data premiery Legend of Grimrock na PC, sprzęt z Battlefield 3 do kupienia, GTA III z grafiką GTA IV, premierowy trailer Lone Survivor, Steve Jobs największym przedsiębiorcą w historii, animowany Mass Effect 3, nowości na Blu-ray i znacznie więcej...

GRY:

 • Recenzja Call of Duty: Modern Warfare 3 Collection 1 - jeżeli zastanawiacie się, czy warto zaopatrzyć się w pierwszy zestaw mapek do Modern Warfare 3 to w podjęciu decyzji z pewnością pomoże Wam ta recenzja. Ocena? 9/10.
 • Shoot Many Robots pewnie zmierza na PC - premiera pecetowej wersji gry Shoot Many Robots od Demiurge zawita na PC 6 kwietnia. Osoby, które zdecydują się na zamówienie gry przed premierą otrzymają bonus tematyczny Valve.
 • Kraken na nowym trailerze Risena 2 - gra piracka bez legendarnego potwora to nie gra. Najwyraźniej taki punkt widzenia przyjęli twórcy gry Risen 2: Dark Waters i zaprezentowali trailer prezentujący Krakena. A do premiery jeszcze miesiąc...
 • Legend of Grimrock z datą premiery na PC - gra studia Alomst Human, specjalizującego się w grach indie, zatytułowana Legend of Grimrock pojawi się na PC 11 kwietnia i będzie można ją pobrać za pośrednictwem oficjalnej strony, Steama i odnowionej wersji serwisu GOG.com.
 • Kup sobie sprzęt do Battlefield 3 - DICE umożliwiło użytkownikom PlayStation 3, grającym w Battlefielda 3 kupno sprzętu, który normalnie zostałby odblokowany na wyższych poziomach. Wszystko weszło w skład zróżnicowanych tematycznie paczek.
 • Trailer Lone Survivor na premierę - w sieci pojawił się premierowy trailer gry Lone Survivor, aspirującego do miana "dojrzałego psychologicznego horroru". Popatrzcie tylko na te piksele... Gra wychodzi... dziś.
 • GTA III w nowych szatach - w sieci pojawił się teaser moda stworzonego przez grupę GTA III Rage Team, który dodaje do stareńkiego GTA III grafikę z GTA IV. Efekt prac jest naprawdę zadziwiający.

MOBILE & TECH:

 • Steve Jobs największym przedsiębiorcą w historii - według rankingu amerykańskiego magazynu Fortune, Steve Jobs jest na szczycie listy największych przedsiębiorców naszych czasów. Jobs znalazł się nawet przed Billem Gatesem.
 • 12 porad dotyczących składania komputera - jeżeli planujecie w najbliższym czasie modernizację Waszej jednostki czy otwarcie i przeczyszczenie jej to może skorzystacie z tych porad? Dotyczą one chłodzenia, uporządkowania kabli w obudowie, podkręcenia procesora czy przeczyszczenia wentylatorków.
 • iPad 3 najcieplejszym tabletem - serwis PCWorld porównał temperaturę najnowszego iPada z innymi tabletami (także z poprzednim iPadem). iPad 3 w każdym przypadku jest najcieplejszy. Nieznacznie, ale jednak.

FILM:

 • Animowany Mass Effect 3 - a właściwie to jeszcze nie Mass Effect 3. BioWare i Funimation wypuściły do sieci teaser filmu animowanego "Mass Effect: Paragon Lost", opowiadającego o wydarzeniach sprzed Mass Effect 3.
 • Co nieco o najnowszych filmach na Blu-ray - na Blu-Ray i DVD ukazały się między innymi: "Extremely Loud & Incredibly Close", "A Dangerous Method" czy "Casablanca". Oczywiście to nie wszystko.
barth89
27 marca 2012 - 23:26