Rzuć linę #44 - ośmiobitowy Max Payne zamiana twarzy i Skyrim na Gameboya - fsm - 27 maja 2012

Rzuć linę #44 - ośmiobitowy Max Payne, zamiana twarzy i Skyrim na Gameboya

Odcinek czterdziesty i czwarty mojego internetowego gratowiska właśnie się pojawił na Waszym ekranach, a znajdziecie w nim różności związane z grami i dodatkowo dwie rzeczy (też różności) z grami nie związane. Będzie bardzo fajny fanowski plakat filmu BioShock, będzie animacja pt. a co by było, gdyby Skyrim wyszedł na Gameboya oraz kilka innych fajnych rzeczy (Max Payne Pixel Edition!). I bonus też będzie.

Zamiana twarzy

Eleganckie portrety w ramach są eleganckie i w ramach. Ale zazwyczaj pokazują ludzi z odległych czasów, generałów, władców, myślicieli. A gdyby tak... Zamienić twarze na takich portretach? A gdyby tak móc powiesić sobie na ścianie Brada Pitta, Eminema czy choćby Mr. T? Pewien grafik używa namalowanych przez George'a Dawe'a portetów rosyjskich generałów i wstawia tam współczesnych słynnych ludzi. Chętni do zakupu kawałka sztuki? Zajrzyjcie...

Gdyby Skyrim wyszedł na Gameboya 

Czyli ktoś zrobił wesołego gifa w rozdzielczości właściwej platformie i wrzucił go do sieci. Szkoda, że taki krótki ten gif... Kliknijcie sobie.

BioShock - plakat 

Fanowskich plakatów jest cała masa, a ja staram się pokazywać Wam te, które na to zasługują. Uważam, że ten zasługuje. Pełna wersja tu.

Maskotki z dziecięcych rysunków

Proste i genialne. Dzieciaki w wieku każdym malują, rysują, bazgrzą, wymyślają. Dlaczego więc nie przerobić tych prac na mięciutkich towarzyszy dla najmłodszych? Firma Child's Own Studio robi dokładnie to. Inspirujące.

Ośmiobitowy Max Payne

Sympatyczna, klimatyczna animacja. A przy okazji na kanale YT autorów są też inne sympatyczne, klimatyczne animacje utrzymane w podobnej stylistyce.

Jak wyglądał kiedyś Assassin's Creed?

Bo kiedyś, dawno temu był tak naprawdę czymś w rodzaju sequela Księcia Persji. I tu są fajne szkice, a tu jest ciekawy filmik z prewizualizacją gry - zaczyna się ok. 1:30. Jednak nie ma, usunięto. A szkoda, bo był ciekawy. Może wróci :)

Dorkly Bits - zakręcony Sub Zero

BONUS: zajawka filmu Anchorman 2, bo pierwszy Anchorman (czyli na nasze Legenda telewizji) to mistrzostwo świata i kocham.

fsm
27 maja 2012 - 19:30