Kolejna plotka dotycząca Half-Life 3 - tym razem nie bullshit? - Yoghurt - 21 sierpnia 2012

Kolejna plotka dotycząca Half-Life 3 - tym razem nie bullshit?

Zaledwie na dzień przed tegorocznym Gamescomem w sieci zahuczało od plotek, gdy ktoś raczył zauważyć, że na liście prezentacji znajduje się nikomu nieznana gra z trójką w tytule ze skromnego studia związanego z hydrauliką. Oczywiście, jak to w Łorld Łajd Łebie bywa, zaczęły się spekulacje, domysły i teorie spiskowe, które zmarły naturalną śmiercią tuż po targach, gdyż żadna prezentacja nie miała miejsca...

CZY ABY?

Od wczorajszego wieczora sieć znów odżyła, gdyż niejaki Christian G. (łatwo sprawdzić, iż pan ów jest pracownikiem niemieckiego portalu o grach GameOne) na swoim tweeterze wrzucił trzy fotki, strzelone rzekomo ukradkiem na zamkniętej, tajniackiej konferencji:

https://twitter.com/onlinegott/status/237627912810008576

https://twitter.com/onlinegott/status/237633248828719104

https://twitter.com/onlinegott/status/237641675617468416

Opatrując je komentarzami "Nie moge doczekać się zakończenia NDA... spore ryzyko..." oraz "Fr33man! Powiedzcie znajomym".

Kompilacja screenów stworzona przez userów forum steampowered. Większe wersje w odnośnikach do tweetów

Cóż, ani GameOne nie słynie z trollowania swoich użytkowników, ani niejaki Christian (przynajmniej tak twierdzą niemieccy gracze) nie zasłużył się nigdy puszczaniem niesprawdzonej ploty. Wrodzony sceptycyzm wciąż podpowiada mi, ze chłop zrobił kilka zdjęć klatki schodowej przy wyjściu pożarowym. Jednak mała cząstka nieszczęsnego fana produkcji Valve, siedzaca gdzieś głęboko w potylicy szepcze mi "To prawda! To Source Engine 2!".

Teraz rodzą się pytania - Jeśli to prawda ile ma potrwać to całe NDA? Jak bardzo Christian G.. chce podbić sobie statystyki odwiedzin na tweeterze? Ilu fanów HL właśnie wrzuca spodnie do prania?

Yoghurt
21 sierpnia 2012 - 09:08