StarCraft 2 Street Fighter Apple Avatar - flash news (10.09) - barth89 - 9 września 2012

StarCraft 2, Street Fighter, Apple, Avatar - flash news (10.09)

Re-Volt niebawem na iOS, techniczna strona Counter-Strike: Global Offensive, Monopoly w uniwersum Street Fightera, Sony pomaga Bethesdzie przy Dawnguardzie, nowy iPhone w cenie starego, "Avatar 4" będzie prequelem i znacznie więcej...

Nie wiecie skąd czerpać informacje? Gameplay.pl zaprasza w każdy poniedziałek, środę i piątek na flash news - skondensowaną porcję świeżych newsów ze świata gier, telefonów, sprzętu i filmu.

GRY

  • Re-Volt zmierza na iOS - kultowa gra Re-Wolt, w której przejmujemy kontrolę nad zdalnie sterowanymi autkami zmierza na urządzenia z systemem iOS i już za kilka tygodni powinien być gotowy do pobrania.
  • Techniczna strona Counter-Strike: Global Offensive - wygląd nowego Counter-Strike'a to sprawa dosyć kontrowersyjna (podobnie zresztą jak sam gameplay). Może on nie powalać na kolana, ale tej grze jakoś to pasuje. O technicznej stronie nowego CS-a i porównaniu wersji konsolowych przeczytacie tutaj.
  • Zobacz nowe w akcji nowe jednostki ze StarCraft 2: Heart of the Swarm - w sieci pojawił się filmik prezentujący nowe jednostki, jakie pojawią się w najnowszym StarCraft'cie 2: Heart of the Swarm. Materiał wideo trwa prawie cztery minuty, więc jest co oglądać.
  • Gra planszowa Monopoly w tematyce... Street Fightera - szykuje się nie lada gratka dla wszystkich fanów Street Fightera (i nie tylko). Capcom powiadomił, iż szykowana jest planszówka Monopoly, stylizowana na popularnej bijatyce. Zdjęcia obejrzycie w tym miejscu.
  • Sony pomaga Bethesdzie przy Dawnguardzie - jak donosi serwis computerandvideogames.com, Sony robi co może, by Dawnguard ukazał się na konsoli PlayStation 3 tak szybko, jak się da i by wersja ta pozbawiona była wszelkich niedoróbek.
  • Przypomnijmy sobie Vargant Story - pamiętacie stworzony w 2000 roku przez Square Enix jRPG, przy którym pracowali ludzie odpowiedzialni za Final Fantasy XII? Nie? To może warto sobie tą grę odświeżyć?

MOBILE & TECH

  • Zobacz HTC One SC - HTC One SC to smartfon ze średniej półki cenowej, który, jak na razie, dostępny będzie jedynie na rynku chińskim. Co ciekawe, urządzenie to może pochwalić się naprawdę niecodziennym wyglądem. A trzeba przyznać, że prezentuje się świetnie.
  • Nowy iPhone w starej cenie - portal 9to5mac opublikował raport, z którego możemy się dowiedzieć, iż mający zadebiutować 12 września najnowszy iPhone będzie kosztować dokładnie tyle samo, co poprzedni model smartfona Apple.

FILM

  • "Avatar 4" będzie prequelem - Jon Landau, producent "Avatara" potwierdził kilka dni temu, że powstanie czwarta część tego kinowego hitu. Dziś James Cameron przyznaje, iż "Avatar 4" prawdopodobnie będzie prequelem.
  • Najnowsze plakaty filmowe - w ubiegłym tygodniu pojawiły się plakaty takich produkcji jak: "Holy Motors", "Citadel", "Sinister", "Gambit", "Grave Encounters 2", "Mexican Sunrise" czy "Silent Hill: Revelation 3D".
barth89
9 września 2012 - 22:19
Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
10.09.2012 17:08
berial6
berial6
120
Ashen One

Skopany plakat Silent hilla. Nijak oddaje klimat filmu i gry.
Ahahha- Avatar 4... Nawet nie wyszedł Avatar 2 a ci już o Avatara 4 XD
Prawie jak BioWare

10.09.2012 19:28
Stalin_SAN
odpowiedz
Stalin_SAN
56
Valve Software

Re-Volt na iOSa <3
iphone 5 za 2 dni <3

10.09.2012 19:50
Barthez x
odpowiedz
Barthez x
166
vel barth89

Stalin_SAN --> nie iPhone 5, tylko nowy iPhone :P