Uwaga spoiler czyli jakie Easter Eggs już odkryto w Borderlands 2. - Qualltin - 24 września 2012

Uwaga spoiler, czyli jakie Easter Eggs już odkryto w Borderlands 2.

[SPOILER] Z instytucją Easter Egg spotykamy się w grach od dawna. Humorystyczny lub mający charakter bardziej achievmentowy detal potrafi zainteresować. Twórcy Borderlands 2 postawili na klasykę i nawiązali do paru produkcji/wydarzeń w swoim dziele. Natrafimy na podwójną tęczę, czyli hit internetu, oraz komnatę niskich detali tekstur świata Minecraft.

Nie mamy nic przeciwko takim akcentom dopóki autorzy gry nie tracą na to zbyt wiele czasu kosztem jakości samej gry. Bo przecież kto zająłby się Easter Eggs w grze, która nie zachwyca? Na szczęście Borderlands 2 wprawia wielu w zachwyt. Uważajcie, bo ów krótki wpis ma charakter solidnego spoilera. Co możemy spotkać?

Pierwsze z popularnych nawiązań kieruje nas do świata pikseli i kwadratów oraz niskiej jakości tekstur. Co to jest? Znienawidzony bądź uwielbiany, czyli budzący skrajne emocje, Minecraft. Poniższy film przedstawi wam drogę do tajemniczego miejsca oraz ukaże wam komnatę pełną dirtu i stone, a wszystko to w low-def teksturach.

Achievement “What does it mean?” też ma swoje czysto "Easter Eggowe" zabarwienie. Naszym celem jest na ekranie “wyłapać” podwójną tęczę. Zainteresowani? Kto by nie był!

Chyba wiemy także skąd twórcy wzięli pomysł.

Trochę tego jest, więc warto użyć szukajki na YouTube I znaleźć sobie co nieco w ramach rozluźnienia w post apokaliptycznym świecie Borderlands 2. Swoją drogą... Czy Easter Eggs mają jakiekolwiek wpływ na odbiór produkcji przez Was? Wypowiedzcie się!

Qualltin
24 września 2012 - 11:26

Czy Easter Eggi poprawiają twój odbiór danej gry?

Zdecydowanie tak. Ciekawostki zawsze zachęcają mnie do grania. 76,9 %

Easter Eggi są ciekawe, ale nie wymagam ich. Pozostaję wobec nich neutralny. 22,1 %

Nie wiem po co ktoś to wymyślił. Zbędny bajer. 1 %