Bundle z grami... trochę inaczej - Hubert Taler - 18 października 2012

Bundle z grami... trochę inaczej

To już kolejny bundle (wielopak) z grami za dowolną sumę. Tym razem, moim skromnym zdaniem, jest niewiarygodnie wręcz dobry....

Jedna z gier w paczce...

Tym razem na tapet trafił katalog gier Interplay. Interplay, jak wiadomo, sroce spod ogona nie wypadł, i jest producentem kilkunastu klasycznych, dobrych gier. Co mamy tym razem? Podobne zasady jak przy Humble Bundle - możemy zapłacić ile chcemy... a większe kwoty są nagradzane dodatkowo. Jak to wygląda?

  • Za dowolną kwotę otrzymujemy... 8 gier. Wśród tytułów są np. MAX + MAX2, Jagged Alliance 2: Unfinished Business, Shattered Steel, i Screamer. Całkiem nieźle jak za możliwą kwotę np. 1 dolara.
  • Jeśli zapłacimy powyżej średniej, która wynosi w tej chwili około 10 dolarów, dostaniemy razem aż 20 gier. Wszystkie w pierwszej paczki a dodatkowo m.in. Freespace, Giants: Citizen Kabuto, Stonekeep i Earthworm Jim 3D. Baardzo miodnie.
  • Jeśli myśleliście że to już koniec to się myliliście. GOG nie byłby GOG-iem gdyby nie powiedział: przebijam. Otóż promocja ma kolejny stopień. Jeśli zapłacimy conajmnie 34,99 dolarów, dostaniemy ogółem... 32 gry. Dodatkowo wpadną nam: wszystkie klasyczne Fallouty (łącznie z Tactics), Descenty, 2 części MDK, Sacrifice... i parę innych miodnych staroci.
Zasady promocji

Dla mnie to najfajniejsza z promocji które teraz są dostępne. Pamiętać należy że na GOG dostajemy oprócz gier również soundtracki, podręczniki, poradniki etc. Ogółem, w najwyższym poziomie promocji otrzymujemy więc 32 gry, 21 soundtracków, 410 "artworków", i wiele podręczników m.in. "Biblia Fallouta".

W ogóle GOG bardzo się ostatnio stara: zaczął wydawać gry indie w cenie lepszej od Steama, konwertować gry na Maca... Pogratulować dbania o graczy. 

Strona promocji znajduje się tutaj: http://www.gog.com/interplay
Hubert Taler
18 października 2012 - 21:40