Wysyp bundli - Hubert Taler - 20 października 2012

Wysyp bundli

Jesienią zanotowaliśmy prawdziwy wysyp promocji typu "płać ile chcesz". Spójrzmy które z nich wciąż są aktywne, i jakie gry możemy w nich otrzymać.
Niektóre z nich są związane z konkretnym sklepem z grami, niektóre są niezależną inicjatywą i organizatorzy po prostu dogadują się z każdym producentem z osobna, jeszcze inne zaś są organizowane przez producentów gier. Łączy je jedna cecha: mamy możliwość ustalenia własnej ceny za paczkę różnych gier (lub innych produktów, widzieliśmy już bundle z płytami i książkami).

Oto trwające w tej chwili promocje:
  1. Pisałem wcześniej o Humble Bundle, tym razem z książkami. Jak zwykle bywa, po kilku dniach podbito stawkę: dodano książkę ze zbiorami komiksów: XKCD, Save Yourself, Mammal!, The Most Dangerous Game, oraz dwie książki ze zbiorami mojego ulubionego komiksu z komentarzami Penny Arcade (mam te książki na papierze).
  2. Dodatkowo, wciąż aktywna jest promocja Indie Royale, gdzie dostępne są tam takie gry jak To The Moon, Oil Rush, czy Blackwell Deception.
  3. Wciąż też trwa promocja Indie Gala w której dostaniemy m.in. Majesty 2, Hearts Of Iron 3 Complete czy Praetorians.
  4. Tak samo wciąż możemy zapłacić jednego centa (a nie, jak myślałem jednego dolara) i dostać osiem gier od GOG.
  5. Indie Face Kick też jeszcze jest aktywne, (http://bitg.gamingallthetime.com/producthome.php), gdzie możemy zgarnąć m.in. Adam's Venture, Hard Truck: Apocalypse i Hellforces.
  6. Kolejna paczka w sklepie Blurst. Muszę przyznać że niewiele wiem o oferowanych tam grach (http://blurst.com/store/) typu Off-Road Velociraptors Safari :)
  7. Na koniec ciekawostka, też z mało znanymi grami za to za darmo: Free Indie Bundle (http://theturtle.editions.free.fr/nanigaming/freeindiebundle/).
Jeszcze zupełnie na koniec, dzięki komentatorowi @BliBs_Pl  wspomnę o jeszcze dwóch promocjach o których nie wiedziałem:
  1. Green Light Bundle, w której możemy otrzymać m.in. Dawn Of Fantast czy Call Of Cthulhu: The Wasted Land. Są to, jak sama nazwa wskazuje, gry które starają się od zielone światło wejścia do dystrybucji w Steam.
  2. I, dodatkowo, stała promocja w Indie Game Stand, w której co 96 godzin otrzymujemy nową, jedną grę na zasadzie "zapłać ile chcesz". W tej chwili jest to rogue-like RPG Cardinal Quest.
Hubert Taler
20 października 2012 - 11:55