Black Ops 2 Assassin's Creed 3 iPad 4 Ralph Demolka - flash news (26.10) - barth89 - 25 października 2012

Black Ops 2, Assassin's Creed 3, iPad 4, Ralph Demolka - flash news (26.10)

Dark Souls wciąż zachwyca, Ghost Recon: Future Soldier z Season Passem, Assassin's Creed 3: rewolucja czy ewolucja, Nuketown 2025 z Black Ops 2 na filmiku, smartfon dla niewidomych, 25 momentów z horrorów zapadających w pamięć, nowy zwiastun filmu "Ralph Demolka" i znacznie więcej...

Nie wiecie skąd czerpać informacje? Gameplay.pl zaprasza w każdy poniedziałek, środę i piątek na flash news - skondensowaną porcję świeżych newsów ze świata gier, telefonów, sprzętu i filmu.

GRY

 • Dark Souls wciąż nie daje o sobie zapomnieć? - jeden z radaktorów serwisu Eurogamer nie może oderwać się od Dark Souls i właśnie tej grze poświęcił cały artykuł. Jeśli dotąd nie mieliście okazji zapoznać się z produkcją From Software to może warto zerknąć? Zwłaszcza, że niebawem premiera DLC do wersji konsolowych.
 • Assassin's Creed 3: rewolucja czy ewolucja? - poprzednim częściom (a właściwie spin-offom) trudno było uciec od zarzutów graczy, dotyczących wtórności. Ten sam bohater, przedłużająca się historia... Czy Assassin's Creed 3 to rewolucja w serii?
 • Ghost Recon: Future Soldier z Season Passem na PC - co jakiś czas pojawiały się kolejne dodatki DLC do najnowszej części serii Ghost Recon. Niestety skutecznie omijały one pecety. W temacie coś wreszcie się podziało, bowiem pecetowcy mogą skusić się na... Season Pass zapewniający dostęp do wszystkich dodatków.
 • Recenzja Medal of Honor: Warfighter - zapewne słyszeliście (trudno było nie słyszeć, o ile ktoś jest w temacie) o kiepskich ocenach najnowszego Medal of Honor? Jedną z pierwszych recenzji na świecie była recenzja serwisu Eurogamer, który wystawił produkcji Danger Close notę 5/10. Recenzję znajdziecie w tym miejscu.
 • Zobacz Nuketown 2025 z Black Ops 2 na filmiku - w sieci pojawił się... 5-sekundowy trailer z mapki Nuketown 2025, dostępnej w grze Call of Duty: Black Ops 2. Za dużo się nie naoglądacie, ale zawsze to coś.
 • Ubisoft notuje rekordowe wyniki przedsprzedaży - dzięki Assasin's Creed 3 Ubisoft może pochwalić się rekordowymi wynikami przedsprzedaży.

MOBILE & TECH

 • Smartfon dla niewidomych? Czemu nie! - Ray to opracowana przez izraelskich naukowców nakładka na Androida, która pozwala na obsługiwanie go jednym palcem bez koniczności patrzenia na ekran. Oczywiście dotyczy to tylko podstawowego zakresu funkcji smartfona.
 • Apple prezentuje iPada 4 - nowa generacja iPada ma zostać wyposażona w nowy procesor - Apple A6X, który podwaja wydajność nie tylko samego urządzenia, ale i jego chipu graficznego. Apple zapewnia, że nowy iPad na baterii ma działać do 10 godzin.
 • Zobacz jak będzie wyglądać Nexus 4 - do sieci trafiły nowe zdjęcia nowego smartfona firmy LG. Bardzo prawdopodobne jest, że obrazki prezentują finalny wygląd Nexusa 4. Zdjęcia zobaczycie w tym miejscu.
www.engadget.com / źródło: http://www.engadget.com/2012/10/23/apple-4th%20generation-ipad/

FILM

 • 25 momentów z horrorów, które najbardziej zapadają w pamięć - serwis movies.com postanowił sporządzić ranking najbardziej zapadających w pamięć momentów z filmów grozy. Jest ich 25, a znajdziecie je tutaj.
 • "Ralph Demolka" na nowym zwiastunie - Disney zaprezentował nowy trailer filmu "Ralph Demolka" ("Wreck-It-Ralph"), którego akcja dzieje się w salonie z grami, wewnątrz 8-bitowej gry wideo.
 • Najlepsze horrory do wypożyczenia na tegoroczne halloween - nie wiecie który z horrorów wybrać w tegoroczną noc grozy? Być może to zestawienie ułatwi Wam życie. A w nim: "Truth or Die", "Lovely Molly", "Rabies", "V/H/S" i kilka innych.
barth89
25 października 2012 - 13:16

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz