Mirror's Edge 2 - coś jest na rzeczy? - barth89 - 3 grudnia 2012

Mirror's Edge 2 - coś jest na rzeczy?

Od dłuższego czasu nie docierają do nas żadne informacje związane z Mirror's Edge 2 - sequelem oryginalnej i jakże ciepło przyjętej przez graczy produkcji z końcówki 2008 roku. Śmiem nawet twierdzić, że kontynuacja Mirror's Edge jest jedną z największych nieobecnych wszystkich targów - owiana tajemnicą, którą porównać dałoby się do Beyond Good & Evil 2, a kto wie - może nawet Half-Life 3? Co jakiś czas czytamy w newsach branżowych, że ktoś tam powiedział coś tam o Mirror's Edge 2, że produkcja podobno powstaje, że prace zostały wstrzymane, później znowu, że możemy spodziewać się zapowiedzi gry. Kto wie, jak jest naprawdę? Chyba tylko sami deweloperzy. Zdaje się jednak, że odpowiedzialne za przygody Faith studio DICE wysłało do graczy subtelny sygnał za pośrednictwem... Battlefielda 3. W jaki sposób?

Jak zapewne wiecie swoją premierę miało/ma/będzie mieć (w zależności od platformy i faktu posiadania konta Premium) Aftermath - czwarte już DLC do Battlefielda 3. To na jednej z mapek (chodzi o Markaz Monolith) z tego właśnie dodatku jeden z graczy spotkał... buty Faith, pozostawione gdzieś na jednym z dachów. Najwidoczniej główna bohaterka nie zostawiła tam tylko swoich butów, ale też kawałek siebie, bowiem podchodząc bliżej da się usłyszeć jej oddech.

Zobaczcie zresztą sami:

Czyżby DICE właśnie w taki sposób chciało ożywić w graczach nadzieję na powstanie kontynuacji? A może jest to sygnał rychłej zapowiedzi (oficjalnej i jak najbardziej pewnej, z przybliżoną datą premiery)? A może to po prostu easter egg? A jak Wy uważacie?


<Spodobał Ci się tekst? Wpisy przypadły Ci do gustu? Polub growo&owo na Facebooku.>

barth89
3 grudnia 2012 - 17:30