Rzuć linę #48 - dubstep na farmie i plakaty a Johnny Cage to gej - fsm - 14 grudnia 2012

Rzuć linę #48 - dubstep na farmie i plakaty, a Johnny Cage to gej

Dobry wieczór. Jeśli nie macie niczego innego do roboty w piątkowy wieczór, to zapraszam do kolenjego (po długiej przerwie) odcinka cyklu z duperelkami maści wszelakiej. Łatwo natrafić na różne ciekawostki podczas przeczesywania sieci, łatwo jest też się nimi dzielić. Dzisiaj podzielę się z Wami świetnymi porównaniami filmów (oryginał kontra remake), czadowymi plakatami, dziwnymi obrazkami i durnowatymi filmikami.

Horrorgami

Czyli origami i horror w jednym. Niejaki Mark Hagan-Guirey jako Paper Dandy wycina z jednej kartki papieru najsłynniejsze domy z klasycznych horrorów. Potem je podświetla, robi im zdjęcia i wystawia na widok publiczny. Zmyślne. Do tej pory zrobił budowle m.in. z Pogromców duchów, Psychozy (fotka czerwona), Lśnienia (fotka niebieska), Egzorcysty i 4 innych produkcji. Wkrótce będzie ich więcej.

Oryginał kontra remake

Użytkownik Reddita ukrywający się pod ksywką kondrat1983 (Polak?) produkuje gifowe porównania kadrów z najsłynniejszych remake'ów, a potem wrzuca je do internetu. Poniżej znajdziecie linki do stworzonych już zestawień - bardzo ciekawie się ogląda takie porównania i wyraźnie widać, które filmy zostały zrobione kadr w kadr, a które pozwoliły sobie na nieco więcej wolności.

Farming Mad Skill

Głupie strasznie. Ale mnie rozbawiło. Uwaga, jest dubstep, ale jest on niezbędny do oglądania. Przykro mi.

Słynne osoby w Saint's Row 3

Czyli magia edytora postaci z tejże gry. Bawimy się w rozpoznawanie? Wszystkie pyski są dziełem MarcusaGarlicka (bez spacji). Tutaj macie album z masą sław. KLIK.

Podróżnicze plakaty z filmów s-f

Czyli: poleć na Pandorę, odwiedź Marsa etc. ładne, oszczędne grafiki w stylowy sposób pozizane ze znanymi filmami/markami. Autorem jest Dean Walton, który te plakaty na dodatek sprzedaje. Szkoda, że tak daleko musiałyby lecieć do Polski (więc na pewno by się pogniotły...).

Dorkly Bits - Johnny się pomylił...

fsm
14 grudnia 2012 - 20:16

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
14.12.2012 21:07
BliBs_Pl
BliBs_Pl
76
Weltschmerz

Mówisz tak, jakby nie było straszniejszych rzeczy niż dubstep.

14.12.2012 21:13
👍
odpowiedz
zanonimizowany579358
105
Senator

Kurde, edytor Saints Row 3 jest naprawdę świetny i stwarza wiele możliwości. Chyba zakupię sobie "trójkę" w niedługim czasie zwłaszcza, że przy "dwójce" spędziłem sporo czasu. W SR3 już sam edytor wciągnie mnie na kilka godzin.

14.12.2012 23:35
sekret_mnicha
odpowiedz
sekret_mnicha
209
fsm

GRYOnline.plTeam

BliBs > Jest dużo straszniejszych rzeczy niż dubstep. Ja tam do dubstepu w zasadzie nic nie mam (tak jak i do np. reggae), ale też niespecjalnie chce mi się go słuchać. Opis do filmiku jest dla tych, którzy rzeczywiście nienawidzą tego gatunku muzyki :)

15.12.2012 14:06
Harry M
odpowiedz
Harry M
142
Master czaszka

Origami piękne ^^. Porównania takie- to lubię. Oj tak edytor postaci w SR3 miażdży. Superowe plakaty, aż chciało by się chociaż jeden.