Priorytetem#1 – Sony wyśmiewa się z BigN i Microsoftu - Chuca - 16 lutego 2013

Priorytetem#1 – Sony wyśmiewa się z BigN i Microsoftu

 Sony najprawdopodobniej rusza z wielką „pijarowską” machiną poprzedzającą zapowiedz następcy PS3, czego dowodem jest najnowsze zagranie japońskiego koncernu.  Jedno z nich uderza w Wii Fit mówiąc, że Yoga nie ma nic wspólnego z graniem. Druga z nich parafrazuje hasło reklamowe Microsoftu – jump in.

 Tak jak było mówione, 20 lutego na konwencie w Nowym Jorku możemy się spodziewać informacyjnej bomby ze strony Sony. Żywię nadzieje, że chodzi o zapowiedz nowej konsoli. Wszystko wskazuje na to, że Japończycy czują się bardzo pewnie i nie straszna jest im agresywna kampania marketingowa. Dający do myślenia jest przede wszystkim tekst parodiujący Nintendo. Czyżby Sony nie miało zamiaru rozszerzać zastosowania sensorów ruchu w grach? Czym jest ten zapowiadany, prawdziwy gaming? Nieśmiało liczę, na jakiekolwiek ukłony w stronę starszych graczy, jednak pozostaje mi być cierpliwym, już niedługo wszystkiego się dowiemy.

Cykl „Priorytetem” ma na celu szybkie dostarczenie czytelnikom gameplay.pl ważnych i tylko ważnych newsów licząc, że sprowokują one ciekawą debatę pod wpisem. 

Jeśli drogi Czytelniku choć trochę podoba Ci się moja praca to proszę polub ten profil- http://www.facebook.com/pages/Chuca/310531959044047 

Dziękuję!!!

Chuca
16 lutego 2013 - 00:17