Call of Duty: Ghosts SimCity Galaxy S4 Zoom Gravity - flash news (10.5) - barth89 - 10 maja 2013

Call of Duty: Ghosts, SimCity, Galaxy S4 Zoom, Gravity - flash news (10.5)

Patch 3.0 do SimCity, główni bohaterowie Call of Duty: Ghosts ujawnieni na plakatach, będzie Battlefield 20, nadchodzi fotograficzna wersja flagowca Samsunga, świetny trailer filmu "Gravity" i znacznie więcej...

Nie wiecie skąd czerpać informacje? Gameplay.pl zaprasza w każdy poniedziałek, środę i piątek na flash news - skondensowaną porcję świeżych newsów ze świata gier, telefonów, sprzętu i filmu.

GRY

  • SimCity z nowym patchem - studio Maxis ujawniło szczegóły dotyczące patcha 3.0 do pechowego SimCity. Bardzo obszerną listę zmian i poprawek znajdziecie w tym miejscu.
  • Główne postacie z Call of Duty: Ghosts ujawnione na pre-orderowych plakatach? - w sieci pojawiły się zdjęcia/plakaty postaci z Call of Duty: Ghosts. Czy są to główni bohaterowie nowej produkcji Infinity Ward?
  • Będzie Battlefield... 20? - przezorny zawsze ubezpieczony, pomyślało Electronic Arts. Producent ten postanowił zarejestrować domeny dla gier takich, jak Battlefield 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 i 20.
  • Co nieco o Command & Conquer - w sieci pojawił się pierwszy dziennik dewelopera twórców platformy sieciowej Command & Conquer. Deweloperzy postanowili skupić się na powrocie do korzeni.
  • Jak sprzedało się Aliens: Colonial Marines? - jak myślicie, ilu nabywców znalazło niezbyt (delikatnie mówiąc) udane Aliens: Colonial Marines? Odpowiedź to: 1.31 milionów.

MOBILE & TECH

  • Produkcja ekranów dla iPhone'a 5S rozpocznie się w czerwcu? - największa branżowa gazeta w Japonii, Nikkan Kogyo Shimbun, produkcja ekranów do iPhone'a 5S rozpocznie się już w czerwcu w japońskich zakładach Sharpa.
  • Nadchodzi fotograficzna wersja Samsunga Galaxy S IV - dowiedzieliśmy się, że już niebawem koreański flagowiec doczeka się swojej fotograficznej wersji - Galaxy S IV Zoom. Ten stworzony z myślą o entuzjastach fotografii smartfon posiadać będzie między innymi 16-megapikselową matrycę z optycznym zoomem.

FILM

  • Zobacz genialny trailer filmu "Gravity" - w sieci pojawił się nowy trailer filmu "gravity", który pretenduje do miana najpiękniejszego i najbardziej przerażającego filmu w tym roku. Trailer znajdziecie tutaj.
  • Jaka jest najlepsza literacka postać przeniesiona na srebrny ekran? - zastanawialiście się kiedyś, która z literackich postaci zapisała się złotymi zgłoskami na kartach filmowej historii? Wielki Gatsby? Gandalf? Może jeszcze ktoś inny?
barth89
10 maja 2013 - 11:04