South Park NBA 2K14 E3 Apple HTC Szybcy i wściekli 6 - flash news (5.6) - barth89 - 5 czerwca 2013

South Park, NBA 2K14, E3, Apple, HTC, Szybcy i wściekli 6 - flash news (5.6)

The Elder Scrolls V: Skyrim Legendary Edition już dostępne, reklama TV The Last of Us, teaser NBA 2K14, nowe screeny z South Park: The Stick of Truth, Apple przegrywa z Samsungiem w sądzie, jak mieć czystego Androida, HTC z lepszymi wynikami finansowymi, jak została stworzona najefektowniejsza scena z "Fast & Furious 6" i znacznie więcej...

Nie wiecie skąd czerpać informacje? Gameplay.pl zaprasza w każdy poniedziałek, środę i piątek na flash news - skondensowaną porcję świeżych newsów ze świata gier, telefonów, sprzętu i filmu.

GRY

 • The Elder Scrolls V: Skyrim Legendary Edition już dostępne - wiele osób czekało na edycję GOTY Skyrima. Lepszej okazji, by kupić kompletną edycję Skyrima raczej nie będzie. Legendary Edition zadebiutowało na świecie.
 • Przełomowe momenty obecnej generacji - wszyscy mówią już o przyszłej generacji (której przede wszystkim poświęcone będą najbliższe targi E3). A czy zastanawialiście się, jakie były przełomowe momenty obecnej generacji (w kontekście właśnie E3)?
 • Zobacz teaser NBA 2k14 - w sieci pojawił się pierwszy teaser koszykówkowej serii 2K Games - NBA 2K14. Pełnoprawnego trailera powinniśmy spodziewać się jutro.
 • Nowe screeny z South Park: The Stick of Truth - czekacie na tę ciekawie zapowiadającą się produkcję RPG? W takim razie z pewnością ucieszy was informacja, że pojawiły się nowe screeny z tejże. Do obejrzenia tutaj.
 • Reklama TV The Last of Us - w sieci pojawiła się reklama telewizyjna wyczekiwanego The Last of Us. Co ciekawe, jest to materiał live-action.

MOBILE & TECH

 • Apple przegrywa z Samsungiem - Komisja ds. Handlu Zagranicznego zabroniła Apple sprzedaży niektórych starszych urządzeń przygotowanych dla sieci AT&T. Chodzi mianowicie o iPhona 3GS i 4, a także iPady 3G pierwszej i drugiej generacji. Apple podobno narusza niektóre patenty Samsunga. To musiało zaboleć...
 • Znacznie lepsze wyniki finansowe HTC - doskonale wiemy, że HTC boryka się z poważnymi problemami finansowymi. Na szczęście, jak wskazują ostatnie wyniki finansowe, wygląda na to, że jest o wiele lepiej. Dochody w maju były o 50% wyższe, niż w poprzednim miesiącu.
 • Ładowarka może zawirusować urządzenia Apple? - okazuje się, że jest możliwe zawirusowanie urządzeń Apple poprzez... podłączenie do nich ładowarki. Odpowiednie urządzenie skonstruowało Georgia Institute of Technology.
www.myapple.pl / źródło: http://myapple.pl/content/4987-zlosliwy-kod-z-ladowarki.html
 • Jak mieć czystego Androida? - zachęcam was do zapoznania się z ciekawym artykułem, który pojawił się na łamach serwisu Android.com.pl. Dotyczy on sposobów postępowania w sytuacji, gdy będziecie chcieli mieć czysty system - bez niepotrzebnych aplikacji i marketingowych śmieci.
www.android.com.pl / źródło: http://android.com.pl/artykuly/13199-wyglad-czystego-androida-na-twoim-smartfonie-to-proste/

FILM

 • Jak została wykonana jedna z najefektowniejszych scen w "Fast & Furious 6"? - jeśli jesteście ciekawi w jaki sposób została stworzona jedna z bardziej efektownych scen w "Szybkich i wściekłych 6" to zerknijcie tutaj.
 • Nowości na DVD i Blu-ray - wśród nowości na DVD i Blu-ray znalazły się takie filmy, jak: "Warm Bodies", Clint Eastwood 20 Film Collection, "Identity Thief", "Escape from Planet Earth", czy "A Good Day to Die Hard".
barth89
5 czerwca 2013 - 09:46