Metal Gear Solid V – Kiefer Sutherland nowym głosem Snake'a! - Cascad - 6 czerwca 2013

Metal Gear Solid V – Kiefer Sutherland nowym głosem Snake'a!

Stało się to co stać się musiało. Podczas dzisiejszej konferencji Konami, poprzedzającej targi E3 2013, zaprezentowany został materiał zza kulis wielkiej epopei pana Hideo Kojimy. Jak zwykle w przypadku Metal Gear Solid, jest czym się ekscytować, choć tym razem nie zobaczyliśmy żadnego zwiastuna. Głosem Węża został za to Kiefer Sutherland!

 

 

Jak widać Konami wytoczyło ciężkie działa i główną rolę przydzieliło aktorowi wcielającemu się w Jacka Baure w serialu 24. Szkoda tylko, że zobaczyliśmy niewiele więcej... 

 

 

Osobiście i tak czekam bardzo mocno na ten tytuł bo Metal Gear Solid to po prostu część moich najlepszych wspomnień jako gracza. Pierwsza część zabiła mnie niesamowitą fabułą i do dziś nucę utwór z jej outra, część druga oszałamiała grafiką, trójka to przepotężny dramat w odległej dżungli, czwórka znów postawiła na wrażenia estetyczne... Ach, nie tylko Hideo nie jest łatwo rozstać się z tym cyklem. Nie zmienia to jednak faktu, że konferencja Konami to wielki zawód bez zwiastuna "piątki" - może będzie on częścią pokazu Sony na E3? 

Cascad
6 czerwca 2013 - 18:20