Miałki news - tak umiera Nosgoth tak rodzi się nowe f2p - Pita - 25 września 2013

Miałki news - tak umiera Nosgoth, tak rodzi się nowe f2p

Nosgoth to darmowa gra drużynowa na pecety w uniwersum Legacy of Kain. Nie mam nic przeciwko koncepcji na taki tytuł nawet w takim uniwersum. Ale dlaczego wampiry latają, design jest przeciętny, gra wygląda nijako i czy w ogóle  graczy we f2p obchodzi to uniwersum?

Tak na otarcie łez.

I to.

Okej, wiem, że wampiry po Razielu, ale przed Soul Reaver 1 mogły mieć skrzydła. Ale czy nie jest tak, że Kain dbając o swój imidż nie karałby każdego wampira, który śmiał je posiadać?

"Utter desolation. My once-proud kin, wiped from this world like excrement from a boot.
I knew the hand that wrought this deed...
"

"When Raziel directly confronted Kain on the gravity of this supposed "act of genocide", Kain was indifferent; he simply responded that "what I have made, I can also destroy, child""

"What has become of my clan? Answer me, little brother, or I will beat an answer from your horrid lips."

Nie mam nic przeciwko f2p, ale mam wrażenie, że fani LOKa niespecjalnie są zaciekawieni takimi grami, natomiast fani f2p nie bardzo jarają się LOKiem, bo to w dużej mierze młodsze pokolenie graczy. Ale czekam, w razie czego odszczekam zdanie i będę się zagrywał.

Nie zmienię faktu, że trzecia (lub czwarta...) próba reanimacji Nosgoth właśnie tak wygląda. Czyżby jednak wspólne działania Raziela i Kaina nie uchroniły go przed upadkiem?

Edytka:

"It’s not so much that the Razielim are still alive as that they have not been comprehensively wiped out yet. On Raziel’s supposed execution, the other Clans fell upon the now leaderless Razielim in power-grab for their territories and influence. This infighting, which took place over a few hundred years, entertained and distracted Kain’s precocious Lieutenants – scant time for an immortal Vampire, but more than enough time for and allowed enough distraction for Humanity to recoup and redevelop into a credible opposing force. Realising that air support would be needed to recapture the lands now lost to Human forces, the remaining Razielim were themselves forcibly recruited by the other Clans so as to help them prevent the Humans advancement. The ultimate state and fate of the Razielim has yet to be revealed."

...

Pita
25 września 2013 - 17:22