Comicsrage - zapłać ile chcesz za polskie komiksy - Hubert Taler - 6 października 2013

Comicsrage - zapłać ile chcesz za polskie komiksy

Do polskich pakietów z książkami (BookRage.org), z muzyką (MusicRage.org), z grami (GamesRage.org) dołączył kolejny: z komiksami z wydawnictwa Kultura Gniewu.

Tak jak zwykle, kilka rzeczy (w tym przypadku komiksów) dostaniemy za "co łaska", a jeden dodatkowy, jeśli zapłacimy powyżej średniej (w tej chwili trochę ponad siedem dolarów).

Co dostaniemy za "co łaska"?

Karol "KRL" Kalinowski - Łauma

Dorotka, dziewczynka z dużego miasta, wyrusza do Łojm, wsi malowniczo położonej w sercu Suwalskiego Parku Krajobrazowego. Ale cel tej wizyty szybko przestaje być tylko turystyczny....

Łukasz Ryłko - Śmiercionośni

Chłopiec mszczący się za śmierć ulubionego kanarka. Pisarz chcący sprzedać duszę diabłu za odrobinę talentu. Niezwykła kobieta chcąca przeżyć niezapomnianą noc. Detektyw będący na tropie tajemniczych porywaczy. To tylko kilka postaci, których losy przetną się na kartach komiksu „Śmiercionośni”.

Endo - Project: Human

Autobiograficzny album znanej rysowniczki opowiadający o 9 miesiącach jej życia - czasie, w którym była w ciąży. Jego fragmenty ukazywały się w "Wysokich Obcasach", tutaj jednak zostaną zaprezentowane w zremasterowanej wersji, poprawione i wplecione w rytm bardzo osobistej opowieści.

Marek Turek - Bajabongo

Zapraszamy do „Bajabongo”, luksusowego kurortu znajdującego się w egzotycznym i mało uczęszczanym rejonie świata. Jego właściciel – Marek Turek – znany jest z oferty najwyższej jakości i dokładania wszelkich starań, by sprostać oczekiwaniom klienta. 

A co dostaniemy za zapłacenie powyżej średniej?

Rzontkowski, Ozga - Yorgi

Seks, narkotyki i nieśmiertelność. Bezduszne międzyplanetarne korporacje, mające na usługach całe armie i fabryki produkujące ludzkie części zamienne. Oto świat Yorgiego Adamsa, ostatniego ze Świetlnych, przywróconego do życia po setkach lat. 

Pakiet znajdziemy pod adresem comicsrage.org

Wszystkie z komiksów reprezentują świetny poziom, i naprawdę warto się nimi zainteresować. Co ciekawe, niektóre z komiksów (docelowo: wszystkie) dostępne są po angielsku, a w ich promocję włączyły się nawet komiksowe sławy:

Hubert Taler
6 października 2013 - 21:07