Hellraid Call of Duty: Advanced Warfare i Wolfenstein: The New Order. Trailers (3.5) - barth89 - 3 maja 2014

Hellraid, Call of Duty: Advanced Warfare i Wolfenstein: The New Order. Trailers (3.5)

Trailers to cotygodniowa porcja najlepszych i najważniejszych filmików z branży gier wideo z całego tygodnia. W każdą sobotę: trailery, teasery, gameplaye, spoty reklamowe i dzienniki dewelopera. Dzięki Trailers nie ominiecie żadnego ważnego zwiastuna.

TOP 3

1. Hellraid

Produkcja wrocławskiego Techlandu zdecydowanie zasłużyła na znalezienie się na szczycie listy TOP 3, a wszystko dzięki świetnemu zwiastunowi, który co prawda informuje nas o przesunięciu daty premiery na 2015, ale jednocześnie przedstawia polską grę w nowych, next-genowych szatach (ot, cały powód obsuwy). Hellraid wygląda naprawdę zacnie i daje do zrozumienia, że jest na co czekać!

2. Call of Duty: Advanced Warfare

Tak, to ten moment, kiedy po raz kolejny poznajemy nowe szczegóły na temat kolejnej odsłony Call of Duty. Tegoroczna, o podtytule Advanced Warfare, przeniesie nas w przyszłość (jeszcze bardziej odległą, niż miało to miejsce przy okazji Black Ops II) i pozwoli pobawić się futurystycznymi zabawkami rodem z Crysisa.

3. Wolfenstein: The New Order

Ostatnie miejsce na podium w tym tygodniu to Wolfenstein: The New Order i filmik prezentujący różne sposoby eksterminacji przeciwników. Jeśli preferujemy dyskretne załatwienie sprawy, gra da nam taką możliwość. Ale czy miodność rozwałki, jaką zaoferuje nam nowy Wolfenstein, nie jest zbyt kusząca?

Warto obejrzeć również...

Sniper Elite 3: Afrika

Dziennik dewelopera poświęcony sposobom eksterminacji czołgów.

Destiny

Nowy gameplay oraz prezentacja co-opa.

Twierdza: Krzyżowiec 2

Ryszard Lwie Serce na nowym trailerze Twierdzy: Krzyżowiec 2.

DriveClub

Zwiastun ujawniający datę premiery (8 października).

Watch_Dogs

Poznajcie zawartość Season Passa:

Child of Light

Przechwałki twórców na nowym materiale wideo.

<Spodobał ci się tekst? Wpisy i felietony przypadły ci do gustu? Polub growo&owo na Facebooku ^^ Znajdź mnie też na Google+>

barth89
3 maja 2014 - 20:13