Trzy sprawy zanim zacznie się czerwiec - Hubert Taler - 31 maja 2014

Trzy sprawy, zanim zacznie się czerwiec

Tak, wiem, do końca maja zostało tylko kilkanaście minut. Chciałem tylko braciom-graczom przypomnieć o trzech sprawach:

  • Od jutra w usłudze Xbox Live na Xbox 360 w ramach akcji Games With Gold będzie dostępna za darmo dla posiadających abonament Gold gra Dark Souls. Gra bardzo dobra, bardzo wymagająca, i na pewno każdy powinien ją posiadać w swojej kolekcji. Jestem przekonany, że jest to jedna z lepszych gier w ramach Games With Gold.
  • W związku z powyższym, jeśli jeszcze nie pobrałeś i nie przypisałeś do swojego konta darmowej gry z maja, czyli Saints Row The Third, to ostatnia na to chwila. Gra może nie jest wybitna, ale dostarcza trochę zwariowanej, oldschoolowej w stylu zabawy.
  • Trzecia rzecz, na którą macie jeszcze kilka dni. W ramach Humble Bundle, w promocji tygodniowej można dostać oprogramowanie RPG Maker w najnowszej wersji. Właściwie najlepsze dostajemy w pakiecie za dolara. Nawet jeśli teraz nie jesteś zainteresowany tworzeniem RPG to warto mieć - może kiedyś się przyda. Oprogramowanie pozwala tworzyć profesjonalne, klasyczne RPG z widokiem z góry. W tym programie został stworzony m.in. hit indie To The Moon.
Hubert Taler
31 maja 2014 - 23:37