Pierce Brosnan ponownie roli Bonda w starciu z... Jimmym Fallonem! - Joorg - 22 sierpnia 2014

Pierce Brosnan ponownie roli Bonda w starciu z... Jimmym Fallonem!

Niezwykle sympatyczna niespodzianka dla fanów Pierce'a Brosnana i filmów z Jamesem Bondem pojawiła się we wtorkowym programie "Tonight Show". Prowadzący wieczorny talk-show Jimmy Fallon poprosił słynnego aktora, by ten zmierzył się z nim w... GoldenEye 007 na Nintendo 64!

Możecie mówić co chcecie, ale dla mnie Pierce Brosnan zawsze był najlepszym Bondem w historii serii. I chyba właśnie z tego powodu jego ostatni występ w programie Fallona tak bardzo mi się spodobał. Co więcej, aktor chyba nie spodziewał się, że raz jeszcze będzie musiał wcielić się w skórę brytyjskiego szpiega, tym razem w grze na Nintendo 64.

Fani starszych gier na pewno byli zachwyceni widząc w studiu legendarną konsolę. Na dodatek obaj panowie swój pojedynek rozegrali w jednej z najwyżej ocenianych gier na nią, mowa tu oczywiście o GoldenEye 007. Sam Jimmy Fallon wyznał, że jest to dla niego jedna s najlepszych gier, a starcie z "prawdziwym" Bondem to marzenie z dzieciństwa. Oto jak potoczył się ten niezapomniany dla obu panów pojedynek.

To nie pierwszy raz kiedy Fallon wyzywa na pojedynek w swoim programie znaną postać. Podobna sytuacja miała miejsce w 2009 roku, kiedy to prowadzący pokonał Tigera Woodsa w Tiger Woods PGA Tour 10.

Zapraszam do śledzenia mojego profilu na Facebooku.

Joorg
22 sierpnia 2014 - 15:46