David Hasselhoff na planie kinowego Słonecznego Patrolu - zobacz zdjęcia - Gameplay - 24 marca 2016

David Hasselhoff na planie kinowego Słonecznego Patrolu - zobacz zdjęcia

Baywatch, znany w Polsce pod tytułem Słoneczny patrol, był jedną z najgorętszych produkcji telewizyjnych lat 90. XX wieku. Serial nie tylko raczył nas miłymi dla oka widokami zachodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych, ale też wybił do rangi międzynarodowej gwiazdy Pamelę Anderson i pomógł w zbudowaniu legendy Davida Hasselhoffa. 63-letni The Hoof powróci do roli ratownika w powstającej właśnie, kinowej wersji Baywatch z  Dwaynem „The Rock” Johnsonem i Zakiem Efronem w rolach głównych.

Potwierdzeniem tych słów - a także zapowiedzi The Rocka sprzed kilku tygodni - są zdjęcia z planu (sceny kręcone są w Miami), jakie w sieci opublikowała wytwórnia Paramount Pictures (dzięki, ComingSoon). Widzimy na nich nie tylko wrestlera, a od pewnego czasu również wziętego aktora (m.in. cykl Szybcy i wściekli, San Andreas, Hercules) oraz niegdysiejsze bożyszcze miłośniczek High School Musical, ale także podstarzałą, ale ciągle trzymającą formę gwiazdę oryginalnego serialu. Póki co nie wiadomo, kogo w kinowej wersji klasyka zagra David Hassellhoff. Z pewnością nie oznacza to jego powrotu do oryginalnej roli Mitcha Buchannona, czyli szefa ratowników z Los Angeles, ponieważ w filmie wciela się w niego Dwayne Johnson.

Fabuła filmu skupi się na postaci granej przez The Rocka. Prawy ratownik podejmie walkę z potentatem paliwowym, którego działania mogą doprowadzić do wielkiej, ekologicznej katastrofy. Mitch nie wygra tego starcia w pojedynkę – pomocy, wbrew sobie, szukać będzie u Matta Brody’ego, nowego, nie stroniącego od zabawy członka drużyny ratowniczej (w tej roli Zac Efron).

Baywatch trafi do kin w maju 2017 roku. W filmie, oprócz Dwayne’a Johnsona, który pełni też rolę producenta wykonawczego, i Zaca Efrona, zagrają: Alexandra Daddario, Kelly Rohrbach, Priyanka Chopra oraz Hannibal Buress. Reżyserem jest Seth Gordon (m.in. Szefowie wrogowie, Złodziej tożsamości).

Gameplay
24 marca 2016 - 14:41
Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
24.03.2016 16:31
Strider.
Strider.
47
Pretorianin

Hmm, hmm... Zatrudniają znowu Hasselhoffa, ale w innej roli, podczas gdy jego własną postać gra inny aktor. Niektórych rzeczy w Świętym Gaju nigdy nie ogarne...

24.03.2016 16:34
odpowiedz
zanonimizowany453591
62
Senator

Może będzie warto to obejrzeć dla Daddario. Najlepsze cyce w holiłudzie.

24.03.2016 17:18
kaszanka9
😜
odpowiedz
kaszanka9
109
Bulbulator

Na nazwisko ma już Hoff.

24.03.2016 17:24
A.l.e.X
😁
odpowiedz
A.l.e.X
132
Alekde

nie obejrzę tego nawet jakby zdobył 9 oskarów !